Za upit nekretnine Zlatibor pronađeno 94 oglasa

1.0, Zlatibor, Zova II, 29, 22m2

Centar, Zlatibor

1.0, Zlatibor, potes Zova, 29,22m2, EG, terasa Prodaje se apartman/stan u naseljenom mestu Zlatibor, potes Zova II. Površina apartmana je 29,22m2.... više

35.000€ (1 206 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 29m²
  • Prizemlje

ZLATIBOR - obezbedite sebi nezaboravan zalazak sunca ID#1540

Potoci, Zlatibor, Zlatibor

MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Vlastimira Pavlovića, u kraju poznatom kao Zlatibor/Vranjevina, na Opštini Čajetina, MAGNAT prodaje plac od 4ara... više

44.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

EKSKLUZIVNA PORODIČNA VILA NA ZLATIBORU – SEVOJNO

Sevojno, Zlatibor

Zlatibor, Sevojno - Breza kuća/vila, 260m2 (terasa 20m2), PR+I, norveški radijatori, telefon, podrum, parking, struja, voda, asfalt, plac 736m2... više

500.000€ (1 923 €/m²)

  • 260m²
  • Prizemlje/1 spratova

Čajetina, Zlatibor - Bele vode, 44m2

Širi centar, Zlatibor

Čajetina, Zlatibor - Bele vode 2.0, 44m2 (terasa 3.87m2), EG, PR/5, lift, parking Luksuzno opremljen dvosoban stan u okviru apartmanskog naselja... više

82.000€ (1 863 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • Prizemlje/5 spratova

Prodaja apartmana na Zlatiboru – Savršen spoj prirode i luksuza!

Zlatibor

Na jednoj od najlepših lokacija na Zlatiboru, u mirnom i zelenom okruženju, u toku je gradnja modernog kompleksa luksuznih apartmana. Planirani... više

60.450€ (1 950 €/m²)

  • 31m²
  • 3/7 spratova

Oglas

Centar, Zlatibor

Uživajte u savršenom spoju planinskog vazduha i vrhunskog komfora. Prodajemo moderne stanove u neposrednoj blizini centra Zlatibora, dizajnirane... više

2.300€ (67 €/m²)

  • soba
  • 34m²
  • /6 spratova

PRODAJA, 2.5 NAMESTEN STAN NA ZLATIBORU

Zlatibor, Zlatibor, Zlatibor

Izuzetno lep dvoiposoban stan, potpuno nov, neuseljavan do sada. Vrlo funkcionalan, sa prelepim pogledom ka zelenilu. Nalazi se u projektu Forest.... više

110.000€ (2 075 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • 6.sprat

Planina, Centar, -, 3.0, 55m2, 121000 EUR

Centar, Zlatibor

Jako lepo sređen apartman u samom centru Zlatibora, u zgradi iznad restorana Gondola. Prodaje se potpuno opremljen, poseduje open space - dnevni... više

121.000€ (2 200 €/m²)

  • 3 soba
  • 55m²
  • 5.sprat

Okolno mesto, Zova, -, 2.0, 50m2, 85000 EUR

Zova, Zlatibor

Jako lepo sređen i opremljen apartman u mirnom naselju Zova, poseduje odvojenu spavaću sobu, daljinsko grejanje, parking u naselju. Ag. prov... više

85.000€ (1 700 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²

NOVOGRADNJA! Jednosoban stan 40m2, IV sprat, Čajetina, Zlatibor - 68.000e

Centar, Zlatibor

Na prodaju stan površine 40 m², koji se nalazi na IV spratu zgradi sa liftom na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini centra Zlatibora. Sastoji... više

68.000€ (1 700 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 40m²
  • 4/4 spratova

Zlatibor, apartman 2.5, Obudojevica

Čajetina, Čajetina, Zlatibor

Na prodaju apartman u naselju Obudojevica na Zlatiboru. Nalazi se na visokom prizemlju stambenog objekta spratnosti Pod+Pr+I+Pot. Objekat je... više

89.000€ (1 745 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 51m²
  • Prizemlje

Planina, Centar, Krfska, 1.5, 53m2, 115000 EUR

Centar, Zlatibor

U ponudi stan u centru Zlatibora. U potpunosti nov stan, neuseljavan. Odličan za investiciju. Stan ima odvojenu spavaću sobu, dnevni boravak,... više

115.000€ (2 169 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 3/5 spratova