Za upit nekretnine Zlatibor pronađeno 96 oglasa

Zlatibor - Sloboda, 33m2

Sloboda, Zlatibor

Zlatibor - Sloboda 2.0, 33m2, terasa, 4/4, EG, lift, interfon, parking U ponudi za prodaju izuzetan stan na Zlatiboru novije gradnje. Namešten... više

62.000€ (1 878 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 33m²
  • 4/4 spratova

Prodaja apartmana na Zlatiboru – Savršen spoj prirode i luksuza!

Zlatibor

Na jednoj od najlepših lokacija na Zlatiboru, u mirnom i zelenom okruženju, u toku je gradnja modernog kompleksa luksuznih apartmana. Planirani... više

78.400€ (1 781 €/m²)

  • 44m²
  • 3/7 spratova

Prodaja apartmana na Zlatiboru

Zlatibor

Prodajemo apartman/stan sa svim nameštajem i tehnikom. Stan se nalazi u prizemlju Konaka 15 u kompleksu Zlatiborski konaci. Na samo 1.2km od... više

75.600€ (1 800 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 42m²
  • Prizemlje

Jednosoban stan 39m2, I sprat, Zlatibor - 64.350€ + PDV

Centar, Zlatibor

Zadovoljstvo nam je da smo u mogućnosti ponuditi Vam jednosobne stanove u stambenom kompleksu, na svega 1km udaljenosti od centra Zlatibora.... više

64.350€ (1 650 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 39m²
  • 1/4 spratova

Zlatibor - Kuća sa 4 stana, 6, 65ar - Predložite način isplate ID#1527

25. maj, Zlatibor, Zlatibor

Magnat 0645800900 - Ekskluzivno prodaje - na Zlatiborskom Dedinju (pored Titove Vile - u naselju 25 maj), 12 min peške iznad HTL Palisad, Magnat... više

279.900€ (933 €/m²)

  • 300m²
  • Prizemlje/2 spratova

ZLATIBOR - obezbedite sebi nezaboravan zalazak sunca ID#1540

Potoci, Zlatibor, Zlatibor

MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Vlastimira Pavlovića, u kraju poznatom kao Zlatibor/Vranjevina, na Opštini Čajetina, MAGNAT prodaje plac od 4ara... više

44.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Planina, Centar, -, 3.0, 59m2, 129800 EUR

Centar, Zlatibor

Jako lepo sređen apartman u samom centru Zlatibora, u zgradi iznad restorana Gondola. Prodaje se potpuno opremljen, poseduje open space - dnevni... više

129.800€ (2 200 €/m²)

  • 3 soba
  • 59m²
  • 5.sprat

Zlatibor, Čajetina - Narcisa, 900m2

Okolina, Zlatibor

Zlatibor, Čajetina - Narcisa ugostiteljski objekat, 900m2 (terase), PR+3, CG/nafta/struja, telefon, interfon, podrum, parking, struja, voda,... više

1.400.000€ (1 555 €/m²)

  • 900m²
  • Prizemlje/4 spratova

Zlatibor - Nov jednoiposoban apartman ID#1000606

Centar, Zlatibor, Zlatibor

Zlatibor - kupovina direktno od investitora. Zlatibor je planina izuzetne lepote, oaza mira i odmora. Netaknuta priroda, zdrav vazduh, jaki... više

86.290€ (2 212 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • 3/7 spratova

U PONUDI KUĆA U NIZU NA ZLATIBORU 153 m2 230.000 eura

Centar, Zlatibor, Zlatibor

Na prodaju kuća u nizu na Zlatiboru, 100m od centra . Nalazi se u mirnoj i lepoj ulici a u neposednoj blizini samog centra, marketa, kafića... više

230.000€ (1 503 €/m²)

  • 153m²
  • Prizemlje/4 spratova

Čajetina, Zlatibor - Bele vode, 44m2

Širi centar, Zlatibor

Čajetina, Zlatibor - Bele vode 2.0, 44m2 (terasa 3.87m2), EG, PR/5, lift, parking Luksuzno opremljen dvosoban stan u okviru apartmanskog naselja... više

82.000€ (1 863 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • Prizemlje/5 spratova

Zlatibor, Čajetina - Narcisa, 900m2

Okolina, Zlatibor

Zlatibor, Čajetina - Narcisa poslovni prostor, 900m2 (terase), PR+3, CG/nafta/struja, telefon, interfon, podrum, parking, struja, voda, kanalizacija,... više

1.400.000€ (1 555 €/m²)

  • 900m²
  • Prizemlje/4 spratova