Za upit nekretnine stara pazova pronađeno 38 oglasa

5.0, Nova Pazova, Karađorđeva, LUX, 359m2, plac 48 ari

Nova Pazova, Okolina, Stara Pazova

5.0, Nova Pazova, Karađorđeva, LUX, 359m2, plac 48 ari, bazen, garaža, grejanje na gas. Izuzetna kuća od 359m2 na 48 ari placa. U prvom delu... više

680.000€ (1 894 €/m²)

  • 359m²
  • Prizemlje

Dve kuće, Novi Banovci ID#1496

Novi Banovci, Stara Pazova, Stara Pazova

Na odličnoj lokaciji, na ulazu u Nove Banovce, nalazi se ova nekretnina. Na placu postoje dve kuće, jedna je uknjižena na 89m2, po strukturi... više

160.000€ (1 797 €/m²)

  • 89m²
  • Prizemlje

Stara pazova, Centar, Stara Pazova, Poslovni objekat, 4500m2, 5200000 EUR

Centar, Stara Pazova

Novi poslovni objekat koji je izgrađen na građevinskom zemljištun površine 8900 m2, uknjiženo vlasništvo prodavca 1/1. Predmetni poslovni objekat... više

5.200.000€ (1 155 €/m²)

  • 4500m²

Gradska lokacija, Centar, Boška Buhe, Kuća, 220m2, 150000 EUR

Centar, Stara Pazova

Porodična spratna kuća sa dve zasebne stambene jedinice (prizemlje trosoban stan, I sprat trosoban stan sa velikom terasom) + potkrovlje. Garaža,... više

150.000€ (681 €/m²)

  • 220m²

Stara Pazova, Novi Banovci - Beogradska, 92m2

Novi Banovci, Okolina, Stara Pazova

Stara Pazova, Novi Banovci - Beogradska 3.0, 92m2, 3/6, EG, lift, interfon, parking U ponudi za prodaju luksuzno opremljen stan sa prelepim... više

230.000€ (2 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 92m²
  • 3/6 spratova

Stara pazova, Centar, -, Zemljište, 19000ari, 1500000 EUR

Centar, Stara Pazova

Zemljište sa projektom i građevinskom dozvolom za 11.800m2 na idealnoj lokaciji - u centralnoj industrijskoj zoni na teritoriji Stare Pazove.... više

1.500.000€ (78 €/m²)

  • 19000m²

Prvoklasna parcela za industrijske objekte uz petlju Stara Pazova

Nova Pazova, Okolina, Stara Pazova

Prodaje se gradjevinsko zemljiste od 19000m2 u industrijskoj zoni. Lokacija se nalazi na samo 10 minuta vožnje autoputem E75 od aerodroma Nokola... više

950.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kuća 250kvm+kuća 150kvm+garaža 50kvm,sve na 10ari

Novi Banovci, Stara Pazova

Na placu od 10 ari nalazi se kuća na sprat sa potkrovljem (PR+I+PTK), korisne uknjižene površine na 168kvm,  građevinske oko 250kvm. U sklopu... više

249.000€ (452 €/m²)

  • 550m²
  • 3.sprat

Stari Banovci - 30kvm + T

Stari Banovci, Stara Pazova, Stara Pazova

Lep jednosoban stan u Starim Banovcima, na obali Dunava, sa velikom terasom od 10kvm. Nalazi se u prizemlju zgrade, sunčan, sa prelepim pogledom... više

58.000€ (1 933 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²
  • Prizemlje

Stara Pazova, Belegiš, , 5.0, 380m2, 750000EUR

Belegiš, Stara Pazova

Agencijski ID: 130546, 18a, struja, bazen, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjizen, garaza, parking, dvoriste/basta. Luksuzna vila sa... više

750.000€ (1 973 €/m²)

  • 380m²

Stara Pazova, Centar, Svetozara Markovića, 4.0, 83m2, 130000EUR

Centar, Stara Pazova

Agencijski ID: 126534, PR/I, uknjizen, novogradnja, parking, dvoriste/basta, ostava. Lep stan na mirnoj lokaciji. Stan se sastoji iz centralnog... više

130.000€ (1 566 €/m²)

  • 4 soba
  • 83m²

Stara Pazova, Novi Banovci, Vinogradska, 2.0, 57m2, 59900EUR

Novi Banovci, Stara Pazova

Agencijski ID: 120400, III/III, klima, uknjizen, za renoviranje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada.... više

59.900€ (1 050 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²
  • 3/3 spratova