Za upit nekretnine sremski karlovci pronađeno 24 oglasa

Čarobna vikendica u prirodi 48 m², Sremski Karlovci, Banstol - 115.000€

Širi centar, Sremski Karlovci

Ako žudite za skloništem u netaknutoj priodi, gde će Vas umesto alarma buditi sunce u krevetu i umesto buke komšija - cvrkut ptica, ovo skriveno... više

115.000€ (2 395 €/m²)

  • 48m²
  • .sprat

Kuća SREMSKI KARLOVCI, 800000€

Sremski Karlovci, Sremski Karlovci

Agencijska oznaka: 3091481 CENA: 800.000 + AGENCIJSKA PROVIZIJA 3%. Prodaje se potpuno renovirana, šarmantna kuća, pažljivo uređena i sa ljubavlju... više

800.000€ (4 000 €/m²)

  • 200m²

Četvorosoban stan SREMSKI KARLOVCI, 133000€

Centar, Sremski Karlovci

Agencijska oznaka: 1101525 CENA: 133.000e + AGENCIJSKA PROVIZIJA 3%. U srcu Sremskih Karlovaca, na mestu gde se duh tradicije stapa sa savremenim... više

133.000€ (1 023 €/m²)

  • 4 soba
  • 130m²
  • 2/3 spratova

Petosobna kuća SREMSKI KARLOVCI, 255000€

Strazilovo, Sremski Karlovci

Kuća u Sremskim Karlovcima, na odličnoj lokaciji +++Agencijska oznaka nekretnine 391462, Sremski Karlovci . Prodajemo kuću u Sremskim Karlovcima... više

255.000€ (1 159 €/m²)

  • 220m²

Gradska lokacija, Doka, Petrovaradinska, Kuća, 250m2, 150000 EUR

Doka, Sremski Karlovci

Kuća (95m2) sa lokalom (89m2), garažom i pomoćnom zgradom (50m2) koja se koristi kao zasebna stambena jedinica. 1,5 km od centra u mirnom delu.... više

150.000€ (600 €/m²)

  • 250m²
  • 1/1 spratova

Plac Na Fruškoj Gori, 2480 m2

Dobrilovac, Sremski Karlovci, Sremski Karlovci

Na prodaju plac na Fruškoj Gori, 2480m2, 93.000e,nedaleko od Dunava, na lokaciji idealnoj za odmor. Plac se nalazi u blizini saobraćajnice,... više

93.000€ (37 €/m²)

  • 2480m²

Plac Sremski Karlovci 2480m2

Dobrilovac, Sremski Karlovci, Sremski Karlovci

Na prodaju odličan plac u Sremskim Karlovcima površine 2480m2. Nalazi se u blizini vinarije Bjelica. Pravougaonog oblika. Poljoprivredno zemljište.... više

89.500€ (36 €/m²)

  • 2480m²

Petoiposobna kuća SREMSKI KARLOVCI, 270000€

Centar, Sremski Karlovci

Kuća u Sremskim Karlovcima, adaptirana , salonske visine, na odličnoj lokaciji . Agencijska oznaka nekretnine 3091239, Sremski Karlovci . Cena... više

270.000€ (535 €/m²)

  • 504m²

Sremski Karovci, potes Ćušilovo - Uknjižen plac ID#7000069

Širi centar, Sremski Karlovci, Sremski Karlovci

Sremski Karlovci, potes Ćušilovo. Predstavljamo poljoprivredno zemljište njiva 3.klase, veličine 505m2. Nalazi se na odličnoj lokaciji sa pogledom... više

52.000€ (102 €/m²)

  • 505m²

Petoiposobna kuća SREMSKI KARLOVCI, 170000€

Sremski Karlovci, Sremski Karlovci

UKNJIŽENA petosobna kuća u Sremskim Karlovcima...Cena kuće je 170000+ agencijska provizija 3 %. Kvalitetno zidana novija spratna kuća - polusuteren,... više

170.000€ (664 €/m²)

  • 256m²

- sremski karlovci sf 2409

Širi centar, Sremski Karlovci

Dve parcele: jedna 5ari i druga 4 ara. Prema važećim planovima parcele se nalaze unutar gradjevinskoj područja Sremskih Karlovaca i dozvoljena... više

51.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Šestosobna kuća SREMSKI KARLOVCI, 669500€

Dudara, Sremski Karlovci

Agencijska oznaka 3091329 - Uknjižena LUX kuća na odličnoj lokaciji blizu Karlovačke Gimnazije, sportskih terena i parka , Kuća je kvalitetne... više

669.500€ (1 859 €/m²)

  • 360m²