Za upit nekretnine Novi Sad pronađeno 2086 oglasa

Novi Sad, Grbavica - Uknjižen četvorosoban stan ID#1001023

Grbavica, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Grbavica, ulica Krilova. Izdvajamo iz ponude odličan, po strukturi četvorosoban stan. Nalazi se na jednoj od najatraktivnijih lokacija... više

299.730€ (2 606 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 115m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Centar - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1001115

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Stevana Sremca. Uknjižen dvoiposoban stan u neposrednoj blizini Srpskog narodnog pozorišta i pešačke zone, Futoške pijace,... više

142.140€ (2 538 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 56m²
  • 3.sprat

Veternik - Dvoiposoban stan u izgradnji ID#1001147

Veternik, Novi Sad, Novi Sad

Veternik. Izdvajamo iz ponude dvoiposoban stan u izgradnji u manjem stambenom kompleksu. Pozicioniran na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje.... više

97.850€ (2 329 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 42m²
  • 1/2 spratova

Ledinci - Stari Ledinci - Odličan plac ID#7000086

Ledinci, Petrovaradin, Novi Sad

Ledinci - Stari Ledinci. Predstavljamo odličan plac koji se nalazi na samo 20 minuta vožnje od Novog Sada. Izgradnjom mosta u Sremskoj Kamenici... više

87.550€ (69 €/m²)

  • 1261m²

Novi Sad, Novo naselje - Uknjižen dvosoban stan ID#1001098

Novo naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Novo naselje, ulica Momčila Tapavice. Predstavljamo dvosoban stan nalepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje. U neposrednoj blizini Bulevara... više

101.350€ (2 471 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 5.sprat

Sremska Kamenica - Nov, neuseljavan četvorosoban dupleks stan ID#1001189

Sremska Kamenica, Petrovaradin, Novi Sad

Sremska Kamenica. Izdvajamo iz ponude odličan, nov, neuseljavan po strukturi četvorosoban dupleks stan koji se nalazi na lepoj i atraktivnoj... više

281.822€ (2 272 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 124m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Centar - Komforan četvorosoban stan ID#1001097

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Pap Pavla. Predstavljamo četvorosoban stan u neposrednoj blizini centra grada, Futoške pijace, Osnovne škole ´ Petefi... više

280.000€ (2 916 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 96m²
  • 4.sprat

Novi Sad, Centar, Bulevar oslobodjenja, 1.0, 34m2, 137000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 132193, lift, terasa, uknjizen. LUX **ALEKSANDAR** zgrada - Pogled na Bulevar oslobodjenja fantastican. Izuzetan jednosoban stan... više

137.000€ (4 029 €/m²)

  • 1 soba
  • 34m²
  • 8/10 spratova

Novi Sad, Stari grad, , 8.0, 244m2, 900000EUR

Stari Grad, Novi Sad

Agencijski ID: 132233, 2a, spratna, 1, uknjizen. Prestizna lokacija Starog grada. Pesacka zona. Ulica poplocana kaldrmom - kamenim kockama.... više

900.000€ (3 688 €/m²)

  • 244m²

Novi Sad, Centar, Šafarikova, 5.0, 110m2, 346000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 109162, I/VI, klima, salonski, terasa, uknjizen. CENTAR *LUX STAN* 110 m2, 4,0-soban, SALONSKI STAN . Visina zidova 3,60 m, vrata... više

346.000€ (3 145 €/m²)

  • 5 soba
  • 110m²
  • 1/6 spratova

Petosobna kuća NOVI SAD, 310000€

Adice, Novi Sad

Adice, samostalna, komforna kuća na najboljoj lokaciji na uređenom i komotnom placu sa izlazom na dve ulice . Cena kuće je 310000 E + agencijska... više

310.000€ (1 741 €/m²)

  • 178m²

Četvorosobna kuća NOVI SAD, 359470€

Sajlovo, Novi Sad

Agencijska oznaka 3090223 Prodaje se uknjižena komplet renovirana kuća. Poseduje dnevni boravak, kuhinju i trpezariju, tri spavaće sobe., dva... više

359.470€ (2 246 €/m²)

  • 160m²