Za upit nekretnine Novi Sad best nekretnine pronađeno 788 oglasa

Šestosobna kuća VETERNIK, 364000€

Veterenik, Novi Sad

Novija kvalitetno građena kuća bez ulaganja, Veternik .Pogodna za dve porodice. Agencijska oznaka nekretnine 3091421, Veternik. Prodajemo odličnu... više

364.000€ (1 348 €/m²)

  • 270m²

Šestosobna kuća PETROVARADIN, 695000€

Novi Majur, Novi Sad

PERFEKTNA kuća u Petrovaradinu sa pogledom na DUNAV na 4,5 km od centra Novog Sada. Kuća sa pogledom prema Dunavu na izvanrednom placu od skoro... više

695.000€ (2 106 €/m²)

  • 330m²

Šestosobna kuća PETROVARADIN, 454000€

Centar, Novi Sad

Prodaju se dva objekta na delu parcele od 861 m2, površina 365 m2 u dva objekta... Starija kuća do ulice u kojoj se nalazi poslov ni prostor... više

454.000€ (1 243 €/m²)

  • 365m²

Šestosoban stan NOVI SAD, 494400€

Centar, Novi Sad

UKNJIŽEN komforan dupleks stan u centru grada na pet minuta od pešačke zone. Kvalitetna novija zgrada sa liftom. Terasa sa lepim pogledaom.... više

494.400€ (1 858 €/m²)

  • 6 soba
  • 266m²
  • 5/6 spratova

Tozin sokak, Bistrica, 31 m²

Novo Naselje, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – odlična prilika! Prodajem jednosoban stan na Bistrici, u mirnom delu Tozinog sokaka. Stan površine 31 m², funkcionalnog... više

77.250€ (2 491 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 31m²
  • /4 spratova

Šestosoban stan NOVI SAD, 617700€

Bulevar, Novi Sad

EKSKLUZIVAN , šestosoban stan 213m2 ! CEO SPRAT na vrhunskoj lokaciji!JEDAN OD NAJBOLJIH STANOVA U GRADU, nadomak bul. Oslobođenja! Agencijska... više

617.700€ (2 900 €/m²)

  • 6 soba
  • 213m²
  • 3/4 spratova

Šestosobna kuća NOVI SAD, 370800€

Telep, Novi Sad

Uknjižena, izuzetno kvalitetno građena kuća na Telepu iz 2000. godine na placu od 360 m2. Pet spavaćih soba, dnevna soba sa trpezarijom, studio,... više

370.800€ (1 471 €/m²)

  • 252m²

Novi Sad, Socijalno - Garžno parking mesto ID#9000106

Socijalno, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Socijalno, ulica Lukijana Mušickog. Garažno parking mesto veličine 16m2. Nalazi se u suterenu zgrade, kolektivna garaža. Pozicionirana... više

25.800€ (1 612 €/m²)

  • 16m²

Novi Sad, Sajam - Parking mesto u dvorištu ID#9000126

Sajam, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Sajam, ulica Branka Bajića. Parking mesto u dvorištu Sajam kompleksa veličine 14m2. Pozicioniran u neposrednoj blizini Bulevara Evrope,... više

18.800€ (1 342 €/m²)

  • 14m²

Šestosobna kuća NOVI SAD, 446600€

Centar, Novi Sad

Centar, porodična kuća sa tri stambene jedinice , 180m2 bez ulaganja! Pogodna za život ili tihu poslovnu delatnost. Vredi pogledati !+++ Agencijska... više

446.600€ (2 481 €/m²)

  • 180m²

Šestosoban stan NOVI SAD, 432000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101380, cena nekretnine je 432.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Centar (Spens), 144 m2, šestosoban, šesti... više

432.000€ (3 000 €/m²)

  • 6 soba
  • 144m²
  • 6/7 spratova

PRODAJA PARKING MESTA NOVI SAD

Nova detelinara, Novi Sad

U ponudi je uknjiženo parking mesto u Sajam kompleksu, na veoma traženoj i frekventnoj lokaciji u Novom Sadu. Parking se nalazi u uređenom kompleksu... više

18.540€ (1 545 €/m²)

  • 12m²
  • .sprat