Za upit nekretnine na prodaju pronađeno 9991 oglasa

Novi Sad, Grbavica, Danila Kiša, 4.0, 134m2, 385000EUR

Grbavica, Novi Sad

Agencijski ID: 116173, V/V, klima, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se DUPLEX, 134m2, na Grbavici. + 2 PARKING MESTA. Komforan, svetao, cetvorosoban... više

385.000€ (2 873 €/m²)

  • 4 soba
  • 134m²
  • 5/5 spratova

Valjevo, Divčibare, Divcibare, 1.5, 38m2, 76000EUR

Valjevo

Agencijski ID: 115232, I/IV, klima, terasa, nov luks, novogradnja, parking, dvoriste/basta. Sve etaze u objektu su resene kao stambene osim... više

76.000€ (2 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 38m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Cara Uroša, 5.0, 174m2, 269700EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 115131, III/III, terasa, uknjizen. Prodaje se petosoban tripleks u ulici cara Urosa od 174m2 + terasa 4m2. Uz stan se prodaje... više

269.700€ (1 550 €/m²)

  • 5 soba
  • 174m²
  • 3/3 spratova

Sopot, Nemenikuće, Toplice Milana, 5.0, 300m2, 250000EUR

Nemenikuće, Beograd

Agencijski ID: 113345, 31a, spratna, pr+1, struja, bazen, klima, uknjizen, luks renoviran, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza,... više

250.000€ (833 €/m²)

  • 300m²

Novi Sad, Centar, Trg Mladenaca, 4.0, 85m2, 375000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 114143, IV/IV, klima, lift, telefon, uknjizen. Na prodaju cetverosoban stan na Trgu Mladenaca. Stanovi na ovoj lokaciji su jako... više

375.000€ (4 411 €/m²)

  • 4 soba
  • 85m²
  • 4/4 spratova

Rakovica, Petlovo brdo, Omladinsko šetalište, 3.5, 115m2, 175000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 100721, I/, dupleks, klima, telefon, terasa, izvorno stanje, stara gradnja. Prodajem duplex u ulici Omladinsko setaliste, na... više

175.000€ (1 521 €/m²)

  • 4 soba
  • 115m²
  • 1.sprat

Palilula, Borča, Nebojše Popovića, 137a, 219500EUR

Borča Iii, Beograd

Agencijski ID: 113989, uknjizen, njiva. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720... više

219.500€ (16 €/m²)

  • 13700m²

Novi Sad, Telep, Laze Lazarevića, 2.0, 51m2, 127500EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 113829, VPR/, klima, lift, uknjizen, parking. Prodaje se prelep dvosoban stan od 51m2 na visokom prizemlju, zgrada u mirnoj... više

127.500€ (2 500 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, , 1.5, 46m2, 143000EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 114144, II/VI, klima, lift, telefon, terasa, uknjizen. Prodajem naznacenu nekretninu na top lokaciji,100 metara od Futoske pijace. Prednost... više

143.000€ (3 108 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 2/6 spratova

Novi Sad, Kamenjar, , 4.0, 88m2, 171000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 114131, II/, klima, telefon, terasa, uknjizen, nov luks, novogradnja, garaza, parking, ostava. Prodajem namesten stan u Kosmajskoj... više

171.000€ (1 943 €/m²)

  • 4 soba
  • 88m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Somborski bulevar, Somborska, 4.0, 77m2, 174000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 114189, IV/, klima, lift, terasa, uknjizen, podrum, ostava. Prodajem odlican cetverosoban dupleks stan na Somborskom bulevaru... više

174.000€ (2 259 €/m²)

  • 4 soba
  • 77m²
  • 4.sprat

Novi Sad, Cara Dušana, Cara Dušana, 2.0, 72m2, 216000EUR

Cara Dušana, Novi Sad

Agencijski ID: 114514, V/VI, klima, lift. Na prodaju luksuzan stan od 72m2 u novijoj stambeno poslovnoj zgradi. Nalazi se u ulici Cara Dusana... više

216.000€ (3 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 72m²
  • 5/6 spratova