Za upit nekretnine na prodaju pronađeno 9986 oglasa

Grocka, Zaklopača, Maršala Tita, 5.0, 345m2, 140000EUR

Zaklopača, Beograd

Agencijski ID: 119882, 10a, spratna, struja, terasa, uknjizen, garaza. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901... više

140.000€ (405 €/m²)

  • 345m²

Novi Sad, Podbara, , 1.5, 41m2, 114400EUR

Podbara, Novi Sad

Agencijski ID: 119190, VI/VI, lift, nov, stambena zgrada. Nov stan, neuseljavan celo potkrovlje je novo, sastoji se od jedne sobe,kupatila... više

114.400€ (2 790 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²
  • 6/6 spratova

Novi Sad, Vidovdansko naselje, Simonodina , 4.0, 204m2, 290000EUR

Vidovdansko Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 119436, klima, terasa, parking, dvoriste/basta. Povrsina zemljista: 630m2. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

290.000€ (1 421 €/m²)

  • 204m²

Vračar, Južni bulevar, Trebinjska, 5.0, 94m2, 265000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 119232, I/PK, klima, telefon, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, dvoriste/basta,... više

265.000€ (2 819 €/m²)

  • 5 soba
  • 94m²
  • 1.sprat

Sopot, Ralja, Živote Jovičića, 25a, 35000EUR

Ralja, Beograd

Agencijski ID: 119655, 25a, spratna, uknjizen, za renoviranje, stara gradnja, parking, dvoriste/basta. Nudimo vam uudaljen od Kragujevackog... više

35.000€ (14 €/m²)

  • 2500m²

Sopot, Drlupa, , 21a, 21600EUR

Drlupa, Beograd

Agencijski ID: 119398, struja, uknjizen, deljiv, njiva. U ponudi su vise parcela na kojima je dozvoljena gradnja. U tom potezu je napravljeno... više

21.600€ (10 €/m²)

  • 2100m²

Sopot, Drlupa, , 13a, 19740EUR

Drlupa, Beograd

Agencijski ID: 119395, struja, uknjizen, deljiv, njiva. U ponudi su vise parcela na kojima je dozvoljena gradnja. U tom potezu je napravljeno... više

19.740€ (15 €/m²)

  • 1300m²

Ruma, Centar, , 3.0, 241m2, 90130EUR

Ruma, Ruma

Agencijski ID: 119519, 3.98a, spratna, struja, kanalizacija, klima, uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna,... više

90.130€ (373 €/m²)

  • 241m²

Sopot, Drlupa, , 17a, 26265EUR

Drlupa, Beograd

Agencijski ID: 119396, struja, uknjizen, deljiv, njiva. U ponudi su vise parcela na kojima je dozvoljena gradnja. U tom potezu je napravljeno... više

26.265€ (15 €/m²)

  • 1700m²

Vrnjačka banja, Centar, Rakićeva , 5.0, 200m2, 135000EUR

Centar, Vrnjačka Banja

Agencijski ID: 119592, 10a, terasa, uknjizen, garaza, parking, dvoriste/basta. Vrnjci, 600m od Zeleznicke stanica, 200m od Magistrale 3km od... više

135.000€ (675 €/m²)

  • 200m²

Stari grad, Topličin venac, , 3.0, 97m2, 550000EUR

Centar (uži), Beograd

Agencijski ID: 119478, IV/, lift, terasa(2), uknjizen, za renoviranje, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam fantasticnu priliku... više

550.000€ (5 670 €/m²)

  • 3 soba
  • 97m²
  • 4.sprat

Palilula, Kotež, Branka Miljkovića, 5.0, 192m2, 350000EUR

Kotež, Beograd

Agencijski ID: 119885, 2.3a, spratna, ii, klima, terasa, uknjizen, parking, dvoriste/basta. Prodaje se kuca u Beogradu – Kotez, idealna za viseclanu... više

350.000€ (1 822 €/m²)

  • 192m²