Za upit nekretnine Jagodina pronađeno 880 oglasa

Veći porodični stan koji nudi maksimalni porodični komfor

Strelište, Jagodina

Retko u ponudi veći porodični stan, maksimalnog porodičnog komfora. Stan, ima dve spavaće sobe, kuhinju, trpezariju, dnevni boravak, sve odvojeno,... više

78.000€ (1 040 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 75m²
  • 4/5 spratova

PRAVI POTENCIJAL U SRCU GRADA!

Širi centar, Jagodina

Zamislite savršenu lokaciju u samom srcu grada, gde vam je sve nadohvat ruke – i sada zamislite da tu posedujete 452 m² čistog potencijala na... više

130.000€ (287 €/m²)

  • 452m²
  • 2.sprat

PRODAJE SE NAMEŠTEN STAN U LUKSUZNOM KOMPLEKSU

Akva Park, Jagodina

Na prodaju moderan i potpuno namešten stan u prestižnom kompleksu Crnjanski, idealan za porodičan život ili kao pametna investicija. Osnovne... više

80.000€ (1 403 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 57m²
  • 4/5 spratova

Plac za gradnju poslovnog objekta ili hale

Rakitovski put, Jagodina

Potrebno Vam je veće zemljište za izgradnju hale ili poslovnog prostora? Upravo smo u ponudi dobili ovaj savršen plac, površine 29,02a. Plac... više

132.600€ (4 735 €/m²)

  • 28m²

Trosoban stan u blizini Akva parka

Širi centar, Jagodina

Prelep,komforan stan koji se sastoji od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila,toaleta, terase,ostave... više

90.000€ (1 267 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • 5/6 spratova

Stambeno-poslovna zgrada, Jagodina

Panjevački Rit, Jagodina

Na placu su dva objekta od kojih je hala oko 100m2 i ima još jedan objekat koji je u nivou 40m2.Ima trofaznu struju,i dve pumpe. Gas i kanalizacija... više

60.000€ (600 €/m²)

  • 100m²
  • .sprat

Novo porodično naselje u izgradnji na najboljoj lokaciji u centru Jagodine

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj... više

123.210€ (1 502 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 82m²
  • Prizemlje/5 spratova

Lokal sa izlogom, Levač

Levač, Jagodina

Odličan lokal u naselju Levač, sa izlazom na glavnu ulice *Mokri čvor *Izlog *Prilaz sa ulice *Granitne pločice više

82.500€ (1 500 €/m²)

  • 55m²
  • /1 spratova

Kompletno renovirana kuća, Kolonija

Kolonija, Jagodina

*Na placu se nalazi kuća ukupne površine blizu 440m2, sa pločom. Postoje dve stambene jednice, sa odvojenim ulazima. Jedna stambena jedinica... više

135.000€ (306 €/m²)

  • 440m²
  • /2 spratova

Odlicna kuca sa placem u mirnom kraju

Voljavče, Okolina, Jagodina

Kuća u mirnom delu Jagodine, na periferiji grada. Prizemlje sređeno, od prostorija dve spavaće sobe, kupatilo, dnevni boravak sa kuhinjom, letnja... više

115.000€ (460 €/m²)

  • 250m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kompletno seosko domaćinstvo

Dragocvet, Okolina, Jagodina

Prodaje se kompletno seosko domaćinstvo, nedaleko od centra Dragocveta. U pitanju su dve kuće. Glavna kuća je površine 200m2, spratnosti prizemlje... više

87.000€ (435 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje/1 spratova

Manja kuća kod Akva Parka

Akva Park, Jagodina

Prizemna kuća na extra lokaciji. Odrađena izolacija, bez fasade. više

75.000€ (1 785 €/m²)

  • 42m²
  • Prizemlje