Za upit nekretnine Jagodina Centar pronađeno 324 oglasa

Poslovni prostor 1359 m², Bagrdan, Jagodina

Bagrdan, Okolina, Jagodina

Na prodaju izuzetna poslovna nekretnina u Bagrdanu, u okolini Jagodine, na svega 10 minuta od grada i u blizini Kragujevca. Objekat je urađen... više

150.000€ (110 €/m²)

  • 1359m²
  • Prizemlje/1 spratova

Prodaje se kompletno namešten stan 50m2 – naselje Tabane, Jagodina

Tabane, Jagodina

Na prodaju stan ukupne površine 50m², koji se nalazi u mirnom naselju Tabane, u neposrednoj blizini Pedagoškog fakulteta. Stan se prodaje sa... više

56.000€ (1 120 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • 4/4 spratova

Gradjevinsko zemljište veće površine sa poslovnim objektima na glavnom putu

Glogovac, Okolina, Jagodina

Retko u ponudi,vece gradjevinsko zemljište od 1500 m2 ,sa upotrebnom dozvolom za uknjižene objekte u bruto površini preko 1000 m2 ,sa industrijskom... više

85.000€ (85 €/m²)

  • 1000m²
  • Prizemlje

Renoviran stan sa garažom i podrumom kod tehničke škole

Strelište, Jagodina

Potpuno renoviran dvosoban stan kod tehničke škole sa garažom površine 12m2 i podrumom od 10m2. Sastoji se od većeg dnevnog boravka, kuhinje... više

68.000€ (1 283 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • 1/1 spratova

Stan na 1, 5 km od centra – mir, komfor i savršena pozicija!

Strelište, Jagodina

Prodaje se stan u mirnom i porodičnom naselju, udaljenom svega 1,5 km od samog centra grada – dovoljno blizu da ti sve bude nadohvat ruke, a... više

56.650€ (1 381 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 41m²
  • 2/4 spratova

Na prodaju kuća – mirna lokacija na samo 1, 5 km od centra grada

Budžino brdo, Jagodina

Ukoliko tražite prostran dom u tihom i prijatnom naselju, a nadomak svih gradskih sadržaja – ova nekretnina je pravi izbor za vas. Na placu... više

130.000€ (764 €/m²)

  • 170m²
  • Prizemlje

Trosoban stan 56 m², Akva Park, Jagodina, 2. sprat

Akva Park, Jagodina

PRODAJA TROSOBNOG STANA – WING APARTMANI, KOD AKVA PARKA Na prodaju komforan trosoban stan u modernom kompleksu Wing apartmana, na izuzetnoj... više

80.080€ (1 430 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 2/7 spratova

Poljoprivredno zemljište u industrijskoj zoni

Jagodina

Na prodaju poljoprivredno zemljiste u industrijskom delu grada Pored svih velikih fabrika i firmi u poslovnom centru Jagodine , blizu autoputa.... više

65.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Vikendica na odličnoj lokaciji – samo 2 km od centra Jagodine

Lipar, Jagodina

U ponudi je vikendica smeštena u mirnom okruženju, na svega 2 km od centra Jagodine. Nalazi se uvučena od glavnog puta, što pruža dodatni mir... više

19.000€ (422 €/m²)

  • 45m²
  • Prizemlje

Velika parcela blizu centra Dragocveta

Dragocvet, Okolina, Jagodina

Parcela se nalazi na glavnom putu za DRAGOCVET u blizini crkve. Širina placa uz put je 65 metara. U pitanju je zemljište u građevinskom području... više

89.000€ (5 €/m²)

  • 16009m²

Komforan dvosoban stan sa parking mestom kod Pedagoškog fakulteta

Kajsijar, Jagodina

PRILIKA KOJU NE TREBA PROPUSTITI – Dvosoban stan na odličnoj lokaciji! Zamislite stan sa savršenim rasporedom, u kojem je svaki kvadrat iskorišćen... više

51.500€ (858 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • 4/4 spratova

Četvorosoban stan, 94 m², Akva Park, Jagodina, 6/6, lift

Akva Park, Jagodina

TOP PONUDA – TROOSOBAN STAN KOD AKVA PARKA (WING APARTMANI) Prodaje se moderan, kompletno opremljen trosoban stan na jednoj od najtraženijih... više

109.780€ (1 167 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 94m²
  • 6/6 spratova