Za upit nekretnine Jagodina Centar pronađeno 324 oglasa

Kuća sa tri stana u centru Jagodine

Širi centar, Jagodina

Ako želite kuću gde mogu odvojeno da žive čak tri porodice mislimo da je ovo idealna kuća za Vas. U pitanju je kuća spratnosti: suteren, prizemlje,... više

190.000€ (475 €/m²)

  • 400m²
  • Prizemlje/3 spratova

Lokal 84m2 na odličnoj lokaciji

Širi centar, Jagodina

Lokal od 84m2 na odličnoj lokaciji blizu bolnice sa parkingom u prizemlju zgrade. Pogodan za laboratorije, frizersko - kozmetičarske salone,... više

64.000€ (761 €/m²)

  • 84m²
  • Prizemlje

Novogradnja sa povraćajem PDV-a

Širi centar, Jagodina

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA – POVRAĆAJ PDV-a! Tražite savršeno mesto za život ili sigurnu investiciju? Predstavljamo vam modernu zgradu u izgradnji,... više

80.595€ (1 366 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 2/5 spratova

Kuća sa prostranim dvorištem

Širi centar, Jagodina

Odrađena je izolacija, kuća poseduje podrum i visoko prizemlje. 3 sobe, jedno kupatilo više

120.000€ (923 €/m²)

  • 130m²
  • /1 spratova

Stanovi u izgradnji-izuzetno kvalitetna gradnja sa povraćajem PDV-a

Širi centar, Jagodina

Povraćaj PDV-a U cenu stana j uključeno: -etažno grejanje na gas (svaki stan poseduje gasni kotao) -šestokomorna stolarija REHAU bele boje,tri... više

59.600€ (1 490 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 40m²
  • 1/7 spratova

Trosoban stan u blizini Akva parka

Širi centar, Jagodina

Prelep,komforan stan koji se sastoji od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila,toaleta, terase,ostave... više

90.000€ (1 267 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • 5/6 spratova

Na prodaju kuća u Jagodini – 58 m²

Širi centar, Jagodina

Kuća je organizovana kao dvosoban stan, a nudi sve što je potrebno za udoban život: -ulazni hol koji vas uvodi u prostor -dve spavaće sobe... više

60.000€ (1 034 €/m²)

  • 58m²
  • .sprat

Širi centar, Jagodina

119.200€ (1 490 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 80m²
  • 6/7 spratova

Širi centar, Jagodina

92.380€ (1 490 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 4/7 spratova

Prodaja stana 55m2 – Lokacija odlična, a troškovi minimalni!

Širi centar, Jagodina

Stan funkcionalnog rasporeda na prvom spratu, idealan za udoban i praktičan život. Sastoji se od velikog dnevnog boravka, izdvojene kuhinje... više

63.250€ (1 150 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 55m²
  • 1/3 spratova

Veliki poslovni objekat idealan za restoran

Širi centar, Jagodina

Prodaje se sa kompletnim inventarom. Poseduje podrumske prostorije i dve velike sale, jedna u prizemlju i jedna na spratu. U potkrovlju su sobe... više

212.000€ (706 €/m²)

  • 300m²
  • /4 spratova

Novo porodično naselje u izgradnji na najboljoj lokaciji u centru Jagodine

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj... više

120.180€ (1 502 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 80m²
  • Prizemlje/5 spratova