Za upit nekretnine Jagodina Centar pronađeno 324 oglasa

Novo porodično naselje u izgradnji na najboljoj lokaciji u centru Jagodine

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj... više

120.180€ (1 502 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 80m²
  • Prizemlje/5 spratova

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan... više

238.050€ (1 506 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 158m²
  • 5/5 spratova

Stanovi u izgradnji -GARSONJERA

Centar, Jagodina

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Veoma blizu svih gradskih... više

38.400€ (1 600 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 5/7 spratova

Stanovi u novogradnji u centru Jagodine po akcijskoj ceni

Centar, Jagodina

131.235€ (1 508 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 87m²
  • 4/5 spratova

Jednosoban stan u centru, prizemlje

Centar, Jagodina

Jednosoban stan u samom centru grada idealan kako za starije osobe tako i za porodicu. U blizini su bolnica, pijaca, veliki marketi, škole...... više

48.000€ (1 066 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 45m²
  • Prizemlje/3 spratova

New District garaža u zatvorenom stambenom kompleksu - Jagodina

Centar, Jagodina

22.810€ (1 267 €/m²)

  • 18m²
  • .sprat

Centar, Jagodina

258.225€ (1 501 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 172m²
  • 5/5 spratova

Centar, Jagodina

21.523€ (1 266 €/m²)

  • 17m²
  • .sprat

Stanovi u novogradnji u centru Jagodine po akcijskoj ceni

Centar, Jagodina

105.900€ (1 512 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 1/5 spratova

Stanovi u izgradnji Garsonjera

Centar, Jagodina

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Stanovi su tipskog karaktera... više

41.600€ (1 600 €/m²)

  • Garsonjera
  • 26m²
  • 4/7 spratova

Centar, Jagodina

138.375€ (1 504 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 92m²
  • Prizemlje/5 spratova

Poslovni prostor u 2 nivoa

Centar, Jagodina

U prizemlju je lokal završen,može da se koristi i podrumski prostor,ali mora da se završi kao i potkrovlje. Odličan prostor za restoran ili... više

80.000€ (800 €/m²)

  • 100m²
  • /2 spratova