Kalemegdan, Stari Grad, Beograd
Stari grad, Kalemegdan - Braće Baruh 4.5, 120m2 (terasa 3m2), VPR/4, CG, telefon, interfon, podrum Na jednoj od najtraženijih lokacija, na... više
498.000€ (4 150 €/m²)
Blok 67 - Belville, Novi Beograd, Beograd
Novi Beograd, Blok 67 - Belville - Jurija Gagarina 4.0, 103m2 (dve lođe 8m2), 4/7, CG, lift, interfon, garaža U ponudi za prodaju luksuzan,... više
505.000€ (4 902 €/m²)
Voždovac, Beograd
Vlasnik prodaje jednosoban stan od 38 kvadrata na prvom spratu, u zgradi od 4 sprata bez lifta. Zgrada ima najbolju lokaciju u naselju Brace... više
120.000€ (3 157 €/m²)
Ledine, Beograd
Agencijski ID: 130798, II/II, klima, terasa, novogradnja, parking. Prodaja luksuzno opremljenog stana – Ledine, 47,5 m² + parking mesto Na... više
140.000€ (2 916 €/m²)
Dedinje (rtv Pink), Beograd
Agencijski ID: 110015, II/, klima, lift, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, garaza(2), stambena zgrada. Predstavljamo vam fantasticnu... više
900.000€ (4 864 €/m²)
Vračar (centar), Beograd
Agencijski ID: 131309, VPR/IV, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza(2), dvoriste/basta, stambena zgrada. Stan idealan za viseclanu porodicu... više
652.000€ (3 018 €/m²)
Dusanovac, Vozdovac, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vozdovac, Dusanovac, 5.0, 162.04 m2 sa 2 terase, VII od VII spratova, dupleks, cg sa kalorimetrima, telefon,... više
388.000€ (2 395 €/m²)
Crveni Krst, Vračar, Beograd
Vračar, Crveni krst - Sazonova 6.0, 174m2, dve terase, grejanje na toplotne pumpe, lift, 5/5, interfon, dva garažna mesta Luksuzan i moderno... više
760.000€ (4 367 €/m²)
Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd
BW Bonaca predstavlja vrhunac luksuza na jednoj od najekskluzivnijih lokacija u prestonici. Smestena uz obalu reke Save, izmedu Kule Beograd... više
747.888€ (5 157 €/m²)
Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd
Savski venac, Beograd na vodi - BW Perla - DIREKTAN POGLED NA REKU - BISER PRESTIŽA 4.0, 148m2 (dve terase 23m2), 12/25, CG, lift, telefon,... više
926.888€ (6 262 €/m²)
Dusanovac, Vozdovac, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vozdovac, Dusanovac, 5.0, 141.93 m2 sa 2 terase, VII od VII spratova, dupleks, cg sa kalorimetrima, telefon,... više
352.000€ (2 478 €/m²)
Blok 67 - Belville, Novi Beograd, Beograd
4.0, 94m2 (terasa), 13/13, CG, lift, internet, interfon, dve klime, ktv, video nadzor, garažno mesto. Novobeogradsko naselje Belville smešteno... više
535.000€ (5 691 €/m²)