Za upit lux stanovi Beograd pronađeno 460 oglasa

Vračar, Južni bulevar - Šumatovačka 57m2

Južni bulevar, Vračar, Beograd

2.0, 57m2 (lođa 9m2), VPR/5, LUX, CG, lift, klima, interfon, ktv, tel. Vračar je jedna od najlepših beogradskih centralnih opština, koja svojom... više

242.000€ (4 245 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • vp/5 spratova

Voždovac, Braće Jerković, Braće Jerković, 2.0, 65m2, 188400EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 122100, IX/XI, klima, lift, telefon, terasa, uknjizen, parking, podrum, stambena zgrada. prilici smo da Vam ponudimo kompletno... više

188.400€ (2 898 €/m²)

  • 2 soba
  • 65m²
  • 9/11 spratova

LUKSUZAN SESTOSOBNI PENTHOUSE

Sumice, Vozdovac, Beograd

Nesvakidasji penthaus u neposrednoj blizini parka I sportskog centra Sumice, koji se prostire na impozantnih 250m2 u jednom nivou, dvostrano... više

800.000€ (3 200 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 250m²
  • 8.sprat

LUKSUZAN STAN NA DEDINJU

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Ekskluzivan stan na Dedinju , u mirnom i zelenilom okruzenom delu u blizini Belog dvora. Predstavlja savrsen spoj luksuza, privatnosti i komfora.... više

950.000€ (5 428 €/m²)

  • 4 soba
  • 175m²
  • Visoko prizemlje.sprat

LUKSUZAN STUDIO – BW EDEN

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

U prilici smo da vam ponudimo luksuzan, kompaktan studio u zgradi BW Eden. Nekretnina se nalazi u mirnom i intimnom okruzenju, orijentisana... više

169.000€ (5 281 €/m²)

  • Garsonjera
  • 32m²
  • 2.sprat

HRAM, LUKS, 4.0 STAN + BASTA

Neimar, Vracar, Beograd

Raskosna, harmonicna i kompaktna novogradnja , nalazi se u najlepsem delu Neimara. Pozicionirana je u jednosmernoj, mirnoj, ozelenjenoj ulici,... više

1.000.000€ (6 711 €/m²)

  • Garsonjera
  • 149m²
  • Prizemlje

Palilula, Karaburma - Patrisa Lumumbe, 64m2

Karaburma, Palilula, Beograd

Palilula, Karaburma - Patrisa Lumumbe 3.5, 64m2, VPR/1, TA/struja, telefon, interfon, podrum U ponudi funkcionalan stan, idealan za višečlanu... više

159.500€ (2 492 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 64m²
  • vp/1 spratova

Julino Brdo, 2, 0, 43m2 ID#1549

Julino Brdo, Čukarica, Beograd

U prodaji dvosoban stan, renoviran i potpuno namešten, koji se nalazi u najlepšem delu Julinog Brda (veoma miran kraj,) sa potpuno razvijenom... više

105.000€ (2 441 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • Polusuteren/4 spratova

Rakovica, Kanarevo brdo - Roze Luksemburg 31m2

Kanarevo brdo, Rakovica, Beograd

1.5, 31m2, 4/4, EG, klima, interfon, internet, ktv Ulica Roze Luksemburg proteže se od Borske do Ulice Prve šumadijske brigade u centralnom... više

88.000€ (2 838 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 31m²
  • 4/4 spratova

Stari grad, Kosančićev venac - Pop Lukina, 164m2

Kosančićev Venac, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Kosančićev venac - Pop Lukina 5.0, 164m2, prvi sprat, EG, telefon, interfon U ponudi veoma funkcionalan petosoban stan, dupleks,... više

738.000€ (4 500 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 164m²
  • 1/2 spratova

Rakovica, Skojevsko naselje - Luke Vojvodića, 270m2

Skojevsko naselje, Rakovica, Beograd

Rakovica, Skojevsko naselje - Luke Vojvodića 5.0, 270m2 (terasa 100m2), 2/2, CG/podno, interfon, video nadzor, garaža Na prodaju luksuzan... više

580.000€ (2 148 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 270m²
  • 2/2 spratova

RAKOVICA SKOJEVSKO NASELJE 268m2 , 2T , 580000e

Skojevsko Naselje, Rakovica, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Skojevsko naselje, Luke Vojvodica, 5.0, 268 m2 sa 2 terase, II od II sprata, dupleks, cg, telefon, bez... više

580.000€ (2 164 €/m²)

  • 5 soba
  • 268m²
  • 2.sprat