Farmaceutski fakultet, Voždovac, Beograd
4.0, 115m2(tri terase), 1/2, EG na gas, bazen, parking, interfon, internet, ktv, video nadzor Deo opštine Voždovac koji se nalazi između ulica... više
301.600€ (2 622 €/m²)
Galenika, Zemun, Beograd
Na prodaju dvosoban stan uknjižen na 57 m² građevinske površine i 51 m² korisne površine. Nalazi se u mirnom i lepom delu Galenike, u blizini... više
142.000€ (2 491 €/m²)
Dedinje (25.maj), Savski Venac, Beograd
Luksuzno i moderno opremljen četvorosoban stan na izuzetnoj lokaciji na Dedinju, na I/II. Dosta svetao sa dobrim rasporedom prostorija. Sastoji... više
570.000€ (3 904 €/m²)
Rakovica, Beograd
Agencijski ID: 116804, PR/V, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. HITNA PRODAJA nove garsonjere u novoj zgradi,siva... više
60.000€ (2 000 €/m²)
Dedinje, Savski Venac, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dedinje, Aleksandra Tirnanica Tirketa, 4.0, 142 m2 sa terasom, lodjom i 2 balkona, I od II sprata, dupleks,... više
380.000€ (2 676 €/m²)
Senjak, Savski Venac, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Senjak, Suvoborska, 3.0, 87 m2 sa terasom, na 5.5 ari placa (polovinu koristi ovaj stan), I od I sprata... više
360.000€ (4 137 €/m²)
Knez Mihailova, Stari Grad, Beograd
Stari grad, Gornji Dorćol, Cara Uroša, moderan, trosoban penthaus uknjižen na 110m2 plus terasa od 15m2 koja nije ušla u kvadraturu. Na četvrtom... više
415.000€ (3 772 €/m²)
Dedinje, Savski Venac, Beograd
Ekskluzivan stan na Dedinju , u mirnom i zelenilom okruzenom delu u blizini Belog dvora. Predstavlja savrsen spoj luksuza, privatnosti i komfora.... više
950.000€ (5 428 €/m²)
Bulevar Oslobodjenja, Vozdovac, Beograd
Kontakt: 063 404 017 I NIVO: predsoblje, dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo i terasa. II NIVO: tri spavace sobe, dva garderobera i kupatilo.... više
380.000€ (3 333 €/m²)
Dedinje, Savski Venac, Beograd
Savski venac, Dedinje - Heroja Milana Tepića 4.0, 218m2 (terasa 39,47m2), 3/3, toplotna pumpa, lift, interfon, garaža Prodaje se stan u Rezidencijalnom... više
1.131.572€ (5 190 €/m²)
Dedinje, Savski Venac, Beograd
2.0, 131m2, 1/3, LUX, podno grejanje (gas), lift, dva garažna parking mesta, ostava, smart home sistem upravljanja, video nadzor, interfon,... više
990.000€ (7 557 €/m²)
Centar, Stari Grad, Beograd
Stari grad, centar - Kondina 2.0, 60m2, 2/5, lift, CG, klima, interfon, video nadzor, podrum, parking Na prodaju luksuzno renoviran stan površine... više
299.000€ (4 983 €/m²)