Za upit kupujem stan od vlasnika u Beogradu pronađeno 1816 oglasa

STARI GRAD CENTAR 50m2 , 300000e

Centar, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Trg Republike, Dositejeva, 2.0, 50 m2, bez terase, PR od V spratova, eg, bez lifta, interfon, klima,... više

300.000€ (6 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • Prizemlje

Beograd, Voždovac, Vojvode Vlahovića - 70m2, 205.000e

Vojvode Vlahovića, Beograd

Beograd, Voždovac, Vojvode Vlahovića 70m2, 1/5, 3.0, EG, T(4m2) Na prodaju uknjižen trosoban stan na prvom spratu stambene zgrade u naselju... više

205.000€ (2 928 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 1/5 spratova

Vračar, Kalenić pijaca - Sinđelićeva, 58m2

Kalenić, Vračar, Beograd

Vračar, Kalenić pijaca - Sinđelićeva 2.0, 58m2 (terasa 10m2), PR/11, CG, lift U ponudi trostrano orijentisan stan, okrenut ka parku, u zgradi... više

234.000€ (4 034 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 58m²
  • Prizemlje/11 spratova

Voždovac, Voždovačka crkva, Kačerska, 1.5, 47m2, 166000 EUR

Voždovačka Crkva, Beograd

Nov, neuseljavan stan u maloj, mirnoj zgradi, funkcionalan, poseduje open space - dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, odvojenu spavaću... više

166.000€ (3 531 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • 3/3 spratova

Barajevo, Barajevo, Dvadesetog oktobra, 3.0, 49m2, 52000 EUR

Barajevo, Beograd

U mirnom kraju sa puno zelenila i kompletnom infrastrukturom, lep i funkcionalan stan u urednoj i održavanoj zgradi bez lifta. Prostorije: ulazni... više

52.000€ (1 061 €/m²)

  • 3 soba
  • 49m²
  • 5/5 spratova

Čukarica, Banovo brdo - Zimonjićeva, 400m2

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Banovo brdo - Zimonjićeva 5.0, 400m2, SUT+PR+I+PTK, EG, garaža U ponudi luksuzna rezidencija u diplomatskom naselju Banovog brda,... više

1.300.000€ (3 250 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 400m²
  • Prizemlje/2 spratova

Vračar, Hram Svetog Save, , 4.0, 153m2, 612000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 94833, II/, lift, terasa, nov luks, u izgradnji, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija... više

612.000€ (4 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 153m²
  • 2.sprat

Na prodaju troiposoban stan Beli Dvor Dedinje – 3 spavaće sobe, terasa i 2 p

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Na prodaju je stan u blizini Belog Dvora, smešten u mirnom delu Dedinja, okružen zelenilom, idealan za porodični život. Ova nekretnina kombinuje... više

650.000€ (4 482 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 145m²
  • 1/1 spratova

PRODAJA, 3.0 STAN U BLOKU 23, NOVI BEOGRAD

Blok 23, Novi Beograd, Beograd

Prodajemo odlican trosoban stan na trecem spratu u zgradi jako kvalitene gradnje u blizini Sava Centra I Arene. Nepokretnost je delimicno adaptirana... više

264.000€ (3 771 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 3.sprat

Savski venac, Beograd na vodi, Hercegovačka, 4.0, 113m2, 565000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 82647, XII/XIX, klima, lift, terasa, izvorno stanje, novogradnja, garaza. Nova zgrada u "Beogradu na vodi", "Terra", odmah iza... više

565.000€ (5 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 113m²
  • 12/19 spratova

Beograd na vodi, Hercegovačka, 146m2

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Na prodaju – Luksuzan 4.0 stan u zgradi BW Perla, Beograd na vodi U ponudi je ekskluzivan četvorosoban stan u jednoj od najprestižnijih zgrada... više

998.000€ (6 835 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 146m²
  • 10/25 spratova

Stan u centru Zemuna, 2, 0, 64m2, uknjižen ID#1604

Centar, Zemun, Beograd

izvorno dvosoban stan, uknjižen na 64m2, mereno ima 54, podeljen je u dve stambene jedinice, renoviran, brzo useljiv. više

129.600€ (2 025 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 64m²
  • Prizemlje