Za upit kupujem stan od vlasnika u Beogradu pronađeno 1821 oglasa

Voždovac, Banjica, Bulevar JNA, 1.5, 31m2, 140000EUR

Banjica, Beograd

Agencijski ID: 132267, IV/VII, klima, lift, telefon, terasa, uknjizen, garaza, parking, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

140.000€ (4 516 €/m²)

  • 2 soba
  • 31m²
  • 4/7 spratova

Čukarica, Cerak, Partizanske vode, 3.0, 61m2, 185000 EUR

Cerak, Beograd

Na prodaju stan u izgradnji na Ceraku u zgradi od 23 stana spratnosti Po+P+3+M. Budući stan je na drugom od četiri sprata, površine 61m2 i... više

185.000€ (3 032 €/m²)

  • 3 soba
  • 61m²
  • 2/4 spratova

3, 0/3, 5 lux renoviran uknjizen ID#5438

Banjica, Voždovac, Beograd

Funkcionalan odlicno osvetljen porodican stan sa 3 spavace sobe. Kompletno renoviran , maksimalno iskoriscen prostor, u cenu uracunat ugradni... više

260.000€ (3 209 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 81m²
  • 17/24 spratova

Stari grad, Kalemegdan - Braće Baruh, 120m2

Kalemegdan, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Kalemegdan - Braće Baruh 4.5, 120m2 (terasa 3m2), VPR/4, CG, telefon, interfon, podrum Na jednoj od najtraženijih lokacija, na... više

498.000€ (4 150 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 120m²
  • vp/4 spratova

HRAM, LUKS, 4.0 STAN + BASTA

Neimar, Vracar, Beograd

Raskosna, harmonicna i kompaktna novogradnja , nalazi se u najlepsem delu Neimara. Pozicionirana je u jednosmernoj, mirnoj, ozelenjenoj ulici,... više

1.000.000€ (6 711 €/m²)

  • Garsonjera
  • 149m²
  • Prizemlje

Vračar, Krunski venac – Kumanovska, 105m2

Krunski venac, Vračar, Beograd

Vračar, Krunski venac – Kumanovska 4.0, 105m2 (dve lođe 9m2), 1/5, CG, lift, interfon, podrum, parking Stan salonskog tipa sa visinom plafona... više

485.000€ (4 619 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 105m²
  • 1/5 spratova

Stari Grad, Skupština - Kosovska 95m2

Skupština, Stari Grad, Beograd

3.0, 95m2, 2/6, lift, CG, lux, salonac, interfon, internet, klima, ktv Kosovska ulica je smeštena u samom epicentru Starog Grada, jednosmerna... više

417.000€ (4 389 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 95m²
  • 2/6 spratova

Vračar, Kalenić pijaca, , 4.0, 120m2, 552000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 127914, VI/VI, lift, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Novogradnja.Debljina zida oko 50 cm... više

552.000€ (4 600 €/m²)

  • 4 soba
  • 120m²
  • 6/6 spratova

Vračar, Kalenić pijaca – Mileševska, 65m2

Kalenić, Vračar, Beograd

Vračar, Kalenić pijaca – Mileševska 2.0, 65m2 (dve terase 10m2), 3/6, CG, klima, lift, telefon, interfon, podrum Na odličnoj lokaciji, na... više

280.000€ (4 307 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 65m²
  • 3/6 spratova

kvalitetna gradnja, odlican raspored renoviran ID#4945

Cerak Vinogradi, Čukarica, Beograd

Naselje Cerak Vinogradi od skoro ima status zasticenog naselja kod zavoda za zastitu spomenika kulture Republike Srbije. Zgrada u kojoj prodajemo... više

165.000€ (1 987 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 83m²
  • 3/6 spratova

Mirijevo– moderan stan, novogradnja lux ID#1532

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 103275 eur sa uračunatim PDV(10%) Predstavljamo vam jedinstvenu priliku... više

103.275€ (2 518 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • 1/4 spratova

LUX novogradnja 4.0 153m2 504900e

Voždovac, Beograd

Prodaje se četvorosoban stan lux novogradnja na Voždovcu Vojvode Stepe preko puta škola i vrtiċa na samo 6 km od centra grada, Posebna pažnja... više

504.900€ (3 300 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 153m²
  • 7./9 spratova