Za upit kuće sumadija pronađeno 141 oglasa

Kuća u Kragujevcu, centar - kuća 166 m2, podrum 100 m2, lokal 30 m2

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u Kragujevcu, centar, sa zabeležbom svojstva kulturnog dobra, površine 166 m2 (sprat na kome se nalaze osam prostorija), podrum,... više

225.000€ (760 €/m²)

  • 296m²
  • 1.sprat

Kuća na parceli od 10 hektara zemlje u okolini Batočine

Gradac, Okolina, Batočina

Kuća se nalazi na 2 kilometra od naplatne rampe autoputa Beograd Niš u Centralnom delu Srbije. Kuća je novoizgradjena zavrsena 95 %, sve je... više

180.000€ (1 500 €/m²)

  • 120m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kuća u Kragujevcu, Pivara - kuća 519 m2, plac 487 m2

Pivara, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u Kragujevcu, Pivara, površine 519 m2, plac 487 m2.... više

355.000€ (684 €/m²)

  • 519m²
  • Prizemlje

Impozantna nekretnina, centar Kragujevca - vila, površine 302 m2

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju Impozantna nekretnina, smeštena u samom centru grada Kragujevca sa pogledom na glavnu crkvu, pruža putnicima divan boravak i iskustvo... više

295.000€ (976 €/m²)

  • 302m²
  • Prizemlje

Kragujevac - dve kuće, naselje Stara Zvezda

Stara Zvezda, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju dve kuće u Kragujevcu, naselje Stara Zvezda, od kojih je jedna starije gradnje, površine 61 m2, useljiva je i uz mala ulaganja uslovna... više

77.000€ (461 €/m²)

  • 167m²
  • Prizemlje

Kuća u Šumaricama - 160 m2

Šumarice, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća od 160 m2 u Šumaricama, odmah posle treptača, na 6,01 ari placa . Plac je prelep, ravan i izlazi na dve ulice, iz jedne ulice... više

130.000€ (812 €/m²)

  • 160m²
  • Prizemlje

Kuća u Kragujevcu,naselje Denino brdo - prizemna 32 m2

Denino Brdo, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u naselju Denino brdo, u Kragujevcu, u mirnoj ulici, površine je 32 m2, ozakonjena. Vlasnik 1/1, sa zabeležbom na parceli,... više

45.000€ (1 406 €/m²)

  • 32m²
  • Prizemlje

Prodaju se dve kuće u naselju Jabučar (Aerodrom)

Jabučar, Kragujevac

Prodaju se dve kuće u mirnom delu naselju Jabučar u Kragujevcu na placu od 3,97a. Prva kuća je površine 240m2 sledeće strukture: - Prizemlje:... više

149.000€ (620 €/m²)

  • 240m²
  • .sprat

Kuća u Kragujevcu, naselje Korićani, površina 91 m2 u osnovi, plac površine

Korićani, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju uknjižen plac u Kragujevcu, građevinsko zemljište, naselje Korićani. Površina parcele je 1123 m2 i nalazi se u mirnoj ulici nedaleko... više

85.000€ (643 €/m²)

  • 132m²
  • Prizemlje

Na prodaju kuća u Gornjoj Sabanti

Gornja Sabanta, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se kuća u Gornjoj Sabanti, kod škole, koja je legalizovana i nalazi se na 51,24 ara placa. Udaljenost od grada je 10 km, a površina... više

44.000€ (346 €/m²)

  • 127m²
  • Prizemlje

Kuća u Kniću, korisna površina 50 m2, pomoćni objekti, plac površine 3904

Knić, Knić, Knić

Na prodaju porodićna kuća površine 50 m2 na parceli od 39 ari. Nalazi se u Kniću na par kilometara udaljenosti od centra, u neposrednoj blizini... više

22.000€ (440 €/m²)

  • 50m²
  • Prizemlje

Kuća u Đuriselu

Đuriselo, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u Đuriselu od 70 m2 na 26 ari placa. Kuća je okružena zelenilom sa prelepim pogledom na grad i okolinu. U prizemlju se nalazi... više

46.350€ (1 053 €/m²)

  • 44m²
  • Prizemlje/2 spratova