Za upit kuća u Nisu pronađeno 216 oglasa

Kuća,103m2, Gornji Matejevac

Gornji Matejevac, Pantelej, Niš

Prodaje se kuća površine 103m2 kao i dva pomoćna objekta, na parceli površine 485m2. Kuća se sastoji od prizemlja i prvog sprata. Prizemlje... više

82.500€ (800 €/m²)

  • 103m²
  • Prizemlje

Trospratna kuća u Durlanu, odlična lokacija, 300 m2, na placu od 373 m

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju kvalitetno građena kuća u mirnom delu Durlana, blizu Nišave, prizemlje i dva sprata, plus potkrovlje, lepljena sa... više

198.500€ (661 €/m²)

  • 300m²
  • 3/3 spratova

Palilula, kuća, 63 m2, ta

Rasadnik, Palilula, Niš

Na prodaju prizemna kuća na Paliluli u blizini ambulante Rasadnik na deset minuta hoda od centra grada. Porodična stambena zgrada je u osnovi... više

40.000€ (634 €/m²)

  • 63m²
  • 1/1 spratova

Porodična kuća u naselju Branko Bjegović 240m2

Branko Bjegović, Crveni krst, Niš

Prodaje se dvoetažna kuća, prizemlje i sprat sa malim podrumom, u urbanom delu naselja Branko Bjegović površine 240m2 sa placem površine 883m2.... više

165.000€ (687 €/m²)

  • 240m²
  • Prizemlje

Kvalitetna kuća u alpskom stilu, 267 m2 na placu od 501 m2 i montažna

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju izuzetno kvalitetno građena moderna kuća za komforno stanovanje ili biznis, na Bubnju, u prirodnom okruženju a... više

269.000€ (1 007 €/m²)

  • 267m²
  • 1.sprat

Fina porodična kuća, 80m2, pr+1, plac 366m2, sa celokupnim imanjem od 3.7ha,

Gadžin han, Gadžin han, Niš

Na prodaju porodična kuća sa celokupnim imanjem od 3,7ha u selu Krastavče u opštini Gadžin Han. Nalazi se u Zaplanjskoj brdovitoj šumskoj... više

25.000€ (166 €/m²)

  • 150m²
  • 1/1 spratova

Na prodaju kuća u Donjoj Vrežini, plac 10,5 ari

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju prostrana porodična kuća u Donjoj Vrežini, smeštena na velikom i lepo održavanom placu površine 10,5 ari. Kuća se nalazi u mirnom... više

165.000€ (634 €/m²)

  • 260m²
  • Prizemlje

Retka ponuda! Odgajevačnica pasa - na placu 401m2, iznad Amerikanca

Kovanluk, Palilula, Niš

Retko u ponudi! Na prodaju kompletno opremljena odgajevačnica pasa, koja se nalazi na ograđenom placu površine 401m2. Nalazi se iznad restorana... više

35.000€ (333 €/m²)

  • 105m²
  • Prizemlje

Dva stana u kući 180m2, Ratko Jović

Ratko Jović, Crveni krst, Niš

Na prodaju dva stana u kući 180m2, u naselju Ratko Jović. Prvi stan 81m2 se nalazi na drugom a drugi 79m2 na trećem spratu, tj. potkrovlju porodične... više

115.500€ (721 €/m²)

  • 160m²
  • 2/3 spratova

Kuća - poslovni prostor u centru grada, 166 m2, manji plac

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju očuvana kuća starije gradnje u centru grada, na atraktivnoj ali mirnoj lokaciji za život ili poslovne aktivnosti.... više

330.000€ (1 987 €/m²)

  • 166m²
  • 1/1 spratova

Odlična porodična kuća 320m2, plac 476m2, Apelovac

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju odlična porodična kuća u naselju Apelovac iznad Niške pivare. U blizini su osnovna škola, pošta, marketi. Nalazi se u mirnom i... više

275.000€ (859 €/m²)

  • 320m²
  • 1/2 spratova

Prizemna kuća, kod glavne autobuske stanice, 79 m2

Beograd mala, Crveni krst, Niš

Na prodaju prizemna kuća od 60 m2 kod koje je započeto renoviranje, kao i ozakonjenje i uređenje na parceli. Sastoji se od... više

35.000€ (443 €/m²)

  • 79m²
  • Prizemlje