Za upit jeftini stanovi Beograd od 20000 evra sa fotografijama pronađeno 1745 oglasa

GROCKA KALUDJERICA 45m2 , 78000e

Kaludjerica, Grocka, Beograd

U ponudi je 1.5 stan na prvom spratu, u mirnijem delu Kaludjerice. U blizini prevoza, skole, prodavnica. Povrsina stana je 45m2 i uknjizen je... više

78.000€ (1 733 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • 1.sprat

Grocka, Grocka (mesto), Kolubarska, 4.0, 95m2, 78500EUR

Grocka (mesto), Beograd

Agencijski ID: 132139, PR/II, uknjizen, novogradnja, parking. Uknjizen na 58m2 + 37m2 pripadajuce uknjizeno dvoriste. U blizini gradskog prevoza,... više

78.500€ (826 €/m²)

  • 4 soba
  • 95m²

Jednoiposoban stan u izgradnji 47.77 m², Obrenovac - 78.821€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Veliko nam je zadovoljstvo što smo u mogućnosti da Vam ponudimo jednoiposoban stan 47.77m², na prvom, drugom spratu, kao I u potkrovlju zgrade,... više

78.821€ (1 677 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 1.sprat

Novi Beograd, Ledine, Beračka , 1.5, 34m2, 79000EUR

Ledine, Beograd

Agencijski ID: 130373, PR/III, telefon, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Na prodaju sredjen i potpuno... više

79.000€ (2 323 €/m²)

  • 2 soba
  • 34m²

Vojvođanska, dvosoban, novogradnja ID#1624

Ledine, Surčin, Beograd

Savršen starter dom u Surčinu-Ledine. Ukoliko tražite svoj udoban prostor u Surčinu-Ledine,onda je ovaj šarmantni dvosoban stan, koji se nalazi... više

79.000€ (1 975 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • 1/4 spratova

Zemun, Centar, Bežanijska, 1.0, 31m2, 79000EUR

Zemun (centar), Beograd

Agencijski ID: 127797, PR/I, uknjizen. Prodaje se kompletno namesten, funkcionalan stan povrsine 31m2, okrenut ka dvoristu, u zajednickom dvoristu,suncan,... više

79.000€ (2 548 €/m²)

  • 1 soba
  • 31m²

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 43m2, 79550EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130620, IV/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

79.550€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²
  • 4.sprat

Lazarevac, Lazarevac (mesto), Branka Radičevića, 2.0, 50m2, 79900EUR

Lazarevac (mesto), Beograd

Agencijski ID: 126231, III/III, terasa, uknjizen, novogradnja. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720... više

79.900€ (1 598 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 3/3 spratova

Voždovac, Medaković, Braće Srnić, 2.0, 43m2, 80000EUR

Medaković, Beograd

Agencijski ID: 106204, VII/VII, lift, uknjizen, podrum. Stariji bracni par prodaje NEUSELJIV stan, sto znaci da ostaju u njemu za zivota. Lep,svetao,... više

80.000€ (1 860 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²
  • 7/7 spratova

Jednoiposoban stan u novogradnji 40.63m², I sprat, Obrenovac, CENTAR - 81.260m

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju jednoiposoban stan površine 40.63m² u kvalitetnoj novogradnji. Stanovi su dostupni od prvog sprata do potkrovlja, sa funkcionalnim... više

81.260€ (2 031 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 1.sprat

Jednoiposoban stan 44 m2, III sprat, Dudovi, Obrenovac - 81.400€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Prodaje se funkcionalan stan površine 44 m² u mirnom i porodičnom naselju Dudovi, Obrenovac. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, idealnoj za... više

81.400€ (1 850 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 44m²
  • 3/3 spratova

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 44m2, 81400EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130612, PR/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

81.400€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 44m²