Za upit do 300000 pronađeno 8381 oglasa

Novi Sad, Klisa, , 29a, 232000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 131026, struja, uknjizen. *KLISA PLAC 2900m2* GRADJEVINSKA DOZVOLA, Gas pored. Uknjizen. Ravan, trenutno zasadjen detelinom.... više

232.000€ (80 €/m²)

  • 2900m²

Čukarica, Ostružnica, Ane Krajic, 14a, 31000EUR

Ostružnica, Beograd

Agencijski ID: 130939, uknjizen, plac. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Za nekretnine cija je cena niza od 35.000€ posrednicka... više

31.000€ (22 €/m²)

  • 1400m²

Novi Sad, Kać, , 13a, 120000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 131021, kanalizacija, uknjizen. *LUX PLAC KAC* GRADJEVINSKI Novi Sad, ulazak u Kac, HITNA PRODAJA, CENA SNIZENA. Asfalt, voda... više

120.000€ (92 €/m²)

  • 1300m²

Grocka, Zaklopača, Milana Blagojevića, 30a, 80000EUR

Zaklopača, Beograd

Agencijski ID: 130138, struja, uknjizen. Gradjevinsko zemljiste, dozvoljena izgradnja stambenih objekata i objekata kompatabilnih namena stambene... više

80.000€ (26 €/m²)

  • 3000m²

Čukarica, Sremčica, Lukiceva, 20a, 45000EUR

Sremčica, Beograd

Agencijski ID: 129824, struja, kanalizacija, uknjizen, plac. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni:... više

45.000€ (22 €/m²)

  • 2000m²

Sopot, Rogača, 7.jula, 22a, 44000EUR

Rogača, Beograd

Agencijski ID: 129617, struja, kanalizacija, uknjizen, plac. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720... više

44.000€ (20 €/m²)

  • 2200m²

Novi Sad, Adamovićevo Naselje, Cara Dušana, 3.0, 75m2, 236250EUR

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 129710, I/II, lift, novogradnja. Prodaje se stan 75 m2 sa PDV, u izgradnji na I spratu, u okolini Cara Dusana. LIFT. Useljenje:... više

236.250€ (3 150 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 1/2 spratova

Sopot, Kosmaj, , 16a, 46000EUR

Kosmaj, Beograd

Agencijski ID: 128316. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena:... više

46.000€ (28 €/m²)

  • 1600m²

Novi Beograd, Bežanijska kosa, Ljubinke Bobić, 1.0, 70m2, 210000EUR

Bežanijska Kosa I, Beograd

Agencijski ID: 128644, PR/, klima, uknjizen, renoviran, stara gradnja, parking, lokal. Dobra lokacija prekoputa pijace na bezaniskoj kosi u... više

210.000€ (3 000 €/m²)

  • 70m²

Sremski Karlovci, Okolno mesto, Glavna, 21a, 70000EUR

Okolno Mesto, Sremski Karlovci

Agencijski ID: 128506, uknjizen, vinograd. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328-3901. Kontakt... više

70.000€ (33 €/m²)

  • 2100m²

Novi Sad, Titel, Vilovo, 66a, 65000EUR

Titel, Novi Sad

Agencijski ID: 128708, plac. Prodaje se plac u Vilovu, nedaleko od glavnog puta. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija... više

65.000€ (9 €/m²)

  • 6600m²

Vračar, Kalenić pijaca, , 12m2, 40000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 127915, garazno mesto. Prodaje se garaza 12.5 kvm,u novogradnji. Teretni auto lift. Nije klackalica.Cena je bez PDV a. PDV je... više

40.000€ (3 333 €/m²)

  • 12m²