Za upit do 300000 pronađeno 8382 oglasa

Prodaja stanova Novi Sad – Petrovaradin, povoljni stanovi 1.5 i 2.5 sobe, odl

Sadovi, Petrovaradin, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Petrovaradin, u mirnom i razvijenom delu grada, idealnom za porodičan život ili investiciju. U ponudi su povoljni... više

82.900€ (2 072 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 1.sprat

Surčin, Dobanovci, Lovačka, Zemljište, 998ari, 99800 EUR

Dobanovci, Beograd

Zemljište u građevinskom području, pogodno za porodičnu gradnju. Uz ovu, odmah pored, jos jedna parcela od 9 ari. Mogućnost formiranja jedne... više

99.800€ (100 €/m²)

  • 998m²

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – NOVOGRADNJA NA ADICAMA – ROK ZAVRŠETKA JUN 2026

Adice, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji na Adicama u Novom Sadu, u mirnom delu grada koji je sve traženiji za stanovanje. Ovaj stambeni projekat... više

71.000€ (1 690 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • 1/3 spratova

5.0, Borča, Ratnih vojnih invalida, 105m2

Borča, Palilula, Beograd

5.0, Borča, Ratnih vojnih invalida, 105m2, 6/6, CG, lift, terasa, parking, podrum Galerijski tip stana sa osnovom 75m2 i galerijom od 30m2,... više

110.000€ (1 047 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 105m²
  • 6/6 spratova

Građevinsko zemljište 65 ari, Mala Moštanica, Obrenovac - 67.000€

Mala Moštanica, Obrenovac, Beograd

Na prodaju građevinsko zemljište površine 65,44 ari, u mestu Mala Moštanica. Lokacija: • 10 km od Obrenovca • 6 km od uključenja na autoput... više

67.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prelepa četvrtasta parcela u blizini Akva parka

Đurđevo brdo, Jagodina

Parcela je na Đurđevom brdu uz nasipan put i u neposrednoj blizini Akva parka. Četvrtastog oblika i idealna za porodičnu kuću u mirnom okruženju.... više

30.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac u industrijskoj zoni Jagodine

Industrijska zona, Jagodina

*plac oblika trougla više

50.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

PRODAJA STANOVA NOVI SAD | NOVOGRADNJA | DVOSOBAN I TROSOBAN STAN | 38m² DO 66

Liman 4, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambenom kompleksu koji nudi savršen spoj komfora, funkcionalnosti i savremenog načina života.... više

109.553€ (2 960 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 37m²
  • 1/3 spratova

KUĆA-PLAC!

Centar, Apatin

KUĆA-PLAC! Apatin. Kuća za rušenje,za investitore u Centru,300m2 uknjiženo kao stambeni prostor i skoro još toliko pomoćnog prostora,na parceli... više

100.000€ (334 €/m²)

  • 299m²
  • .sprat

Industrijsko zemljište u blizini naplatne rampe

Industrijska zona, Jagodina

Parcela pogodna za vise delatnosti. više

128.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju – atraktivna parcela uz prometan put!

Ćuprijski put, Jagodina

U ponudi je prostrana parcela površine 65 ari, smeštena na odličnoj i lako dostupnoj lokaciji, direktno uz prometan put, što je čini idealnom... više

97.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Ukrovljena kuća legalizovana

Gloždak, Paraćin

Prodaje se izidana i ukrovljena kuća, koja poseduje suterenski deo sa garažom i dva sprata. Kuća se nalazi u mirnom delu grada. Osnova kuće... više

50.000€ (114 €/m²)

  • 437m²
  • .sprat