Za upit dgkanal inr s pronađeno 7114 oglasa

Salonski stan u Kraljevom Parku – 74 m²

Rotkvarija, Novi Sad - Centar, Novi Sad

Salonski stan u Kraljevom Parku – 74 m² Na prodaju ekskluzivan salonski stan u jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Kraljev Park. Stan... više

226.366€ (3 059 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • 9/9 spratova

NA PRODAJU STAN – Bulevar Jaše Tomića, Novi Sad | 56 m² + dve terase | Cen

Banatić, Novi Sad

Na prodaju je funkcionalan i svetao stan od 56 m² u mirnom i odlično povezanom delu Novog Sada, u ulici Bulevar Jaše Tomića. Stan se nalazi... više

134.000€ (2 392 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 4.sprat

Lajkovac, Jabučje - Gaj, 720.46 ari

Jabučje, Okolina, Lajkovac

Lajkovac, Jabučje - Gaj plac, 720.46 ari Na prodaju imanje u Jabučju kod Lajkovca - 720.46 ari poljoprivrednog zemljišta sa objektima u samom... više

203.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

HOTEL SA POTENCIJALOM – 1.600 m² + 15 ha zemljišta | Svi priključci | Čis

Merošina

Na prodaju hotel u izvornom stanju, ukupne površine 1.600 m², koji se nalazi na parceli od čak 15 hektara. Objekat poseduje sve komunalne priključke... više

1.000.000€ (625 €/m²)

  • 1600m²
  • .sprat

Prodaje se četvorosoban penthouse stan - Liman 4 144m2

Liman 4, Novi Sad

Prodaja penthouse stana u Novom Sadu, smeštenog na prestižnoj lokaciji Liman 4, u ulici Narodnog Fronta. Stan je odmah useljiv, potpuno renoviran,... više

336.600€ (2 337 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 144m²
  • 7/7 spratova

Prodaja kuća Beograd Umčari – porodična kuća 100m², 3 sobe, plac 10 ari,

Umčari, Grocka, Beograd

U ponudi prodaja kuća Beograd, u naselju Umčari – funkcionalna porodična kuća površine 100 m² na ravnom placu od 10 ari, idealna za miran porodični... više

90.000€ (900 €/m²)

  • 100m²
  • .sprat

Barajevo, Nenadovac - Branislava Jovanovića

Nenadovac, Barajevo, Beograd

Nenadovac se nalazi na oko 30km od centra Beograda. Pripada opštini Barajevo, a od mesta Barajevo je udaljen oko 7km. U prilici smo da Vam... više

96.200€ 0 €/m²)

  • 0m²

Zemun, Altina, -, Kuća, 219m2, 350000 EUR

Altina, Beograd

Zemun, Altina, u bizini Maxi marketa prilici smo da Vam ponudimo za kupovinu dva porodična stambena objekta, izgrađena na placu 5 ari. Jedan... više

350.000€ (1 598 €/m²)

  • 219m²

Na prodaju poljoprivredno zemljište – Mali Požarevac, 60, 23 ari

Mali Požarevac, Sopot, Beograd

Prodaje se poljoprivredno zemljište ukupne površine 60,23 ari u mestu Mali Požarevac, opština Sopot. Ravno i pristupačno zemljište Pogodno... više

12.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Eksluzivna novogradnja u Čairu, duplex (prizemlje i galerija) dvoiposoban, 67

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan u prizemlju zgrade , sa galerijom, u izgradnji u Čairu, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade... više

167.500€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 67m²
  • Prizemlje/4 spratova

Savski venac, Centar, Vojvode Milenka, 2.0, 45m2, 250000EUR

Kneza Miloša (centar), Beograd

Agencijski ID: 132023, III/V, klima, lift, terasa, uknjizen, parking, podrum, stambena zgrada. Prodaje se potpuno renoviran, dvosoban stan povrsine... više

250.000€ (5 555 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • 3/5 spratova

Plac, 23 ara, Barič , Obrenovac, 53500e

Barič, Obrenovac, Beograd

Na prodaju građevinski plac ukupne površine 23 ara u Bariču kod Obrenovca. Lokacija: Plac se nalazi na lepom mestu, uz asfaltni put, sa odličnom... više

53.500€ 0 €/m²)

  • 0m²