Za upit dgkanal inr s pronađeno 7114 oglasa

Stan, Apartman, Kopaonik

Kopaonik, Kopaonik, Kopaonik

Na prodaju apartman na Kopaoniku. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u vikend neselju, na glavnom putu za Rašku, u blizini kompleksa Mujen Lux.... više

97.000€ (2 487 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • 1.sprat

Stari grad, centar – Balkanska

Centar, Stari Grad, Beograd

Stari grad, centar – Balkanska 3.0, 110m2, 3/5, CG, klime, lift, interfon, podrum U zgradi bivše „Mlinarske zadruge“, u strogom centru Beograda,... više

480.000€ (4 363 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 110m²
  • 3/5 spratova

Pećinci - Prhovo, 274.68 ari

Prhovo, Okolina, Pećinci

Pećinci - Prhovo plac, 274.68 ari, front prema ulici 294m Prodaje se zemljište u privredno radnoj zoni od 274.68 ari u Prhovu. Front prema... više

685.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Idealno za dva apartmana – Studentski trg

Studentski Trg, Stari Grad, Beograd

Idealno za dva apartmana – Studentski trg U prilici smo da vam ponudimo izuzetno atraktivan stan na jednoj od najtraženijih lokacija u strogom... više

383.500€ (4 980 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 4/4 spratova

Voždovac, Trošarina, Milisava Đurovića, 4.0, 70m2, 255000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 118530, II/, nov luks, ulaz mermerni. Prodaje se cetvorosoban stan u ulici Milisava Djurovica na Vozdovcu na drugom spratu sa... više

255.000€ (3 642 €/m²)

  • 4 soba
  • 70m²
  • 2.sprat

PRODAJEMO! Garažna mesta površine 12, 5m2 - 12.000€

Obrenovac, Beograd

Sa velikim zadovoljstvom , predstavljamo Vam stambeni objekat za kolektivno stanovanje, koji se nalazi na adresi Prote Mateje Nenadovića 10... više

12.000€ (800 €/m²)

  • 15m²
  • .sprat

Voždovac, Konjarnik - Glasinačka 45m2

Konjarnik (Voždovački deo), Voždovac, Beograd

1.0, 45m2 (lođa 7m2), 3/5, lift, CG, interfon, internet, ktv, podrum Glasinačka ulica se nalazi na Konjarniku, između Ustaničke ulice i autoputa.... više

152.000€ (3 377 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 45m²
  • 3/5 spratova

Voždovac, Autokomanda - Esad Pašina 176m2

Bioskop Voždovac, Voždovac, Beograd

4.0, 176m2(dve terase 8m2), 2/3, EG, interfon, internet, ktv, klima. Esad Pašina ulica nalazi se u centralnom delu opštine Voždovac, kraju... više

450.000€ (2 556 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 176m²
  • 2/3 spratova

NA PRODAJU – SMART Porodična kuća u Kragujevcu (Beloševac)

Beloševac, Kragujevac

Prodaje se Smart moderna porodična kuća bruto površine 122 m², smeštena na placu od 5 ari, u mirnom delu naselja Beloševac. Objekat je novije... više

110.000€ (901 €/m²)

  • 122m²
  • .sprat

Novi Sad, Satelit, , 2.0, 40m2, 107811EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 126311, II/VI, lift, terasa. SATELIT LUX NOVI - 40m2, stan u izgradnji na urbanoj lokaciji Telep, sa izlazom na 2 bulevara,... više

107.811€ (2 695 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²
  • 2/6 spratova

Palilula, Višnjička Banja, Stojana Stoleta Aranđelovića, 3.0, 180m2, 162000

Višnjička Banja, Beograd

Agencijski ID: 116376. Uknjizeno kao poslovni prostor bez posebne namene. Odlicna lokacija, na 29m od stanice 35, 202. Iz ulice Slanacki put... više

162.000€ (900 €/m²)

  • 180m²

Novi Sad, Podbara, Koče Kolareva, 4.5, 163m2, 490000EUR

Podbara, Novi Sad

Agencijski ID: 74424, 3a, spratna, 2, uknjizen, renoviran, parking. Prodaje se nova kuca na Podbari. Kvalitetno gradjena, uknjizena, 163m2 plus... više

490.000€ (3 006 €/m²)

  • 163m²