Za upit dgkanal inr s pronađeno 7114 oglasa

NOVOGRADNJA U STROGOM CENTRU ĆUPRIJE

Centar, Ćuprija

Na prodaju stanovi različitih kvadratura u jednoj od najatraktivnijih lokacija u Ćupriji – sama glavna ulica, idealno za porodično stanovanje... više

103.752€ (1 330 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 78m²
  • 5/5 spratova

NOVOGRADNJA U STROGOM CENTRU ĆUPRIJE

Centar, Ćuprija

59.737€ (1 357 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 44m²
  • Prizemlje/5 spratova

Na prodaju lokal u novogradnji- Duvaniste

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju lokal u novogradnji u naselju Duvanište, u veoma prometnoj ulici, lako uočljiv i pogodan za različite delatnosti: kancelariju, ordinaciju,... više

132.000€ (1 590 €/m²)

  • 83m²
  • Prizemlje/4 spratova

Prodaja luksuznih stanova u centru Vrnjačke Banje – moderan kompleks sa SPA

Širi centar, Vrnjačka Banja

Predstavljamo vam moderan i luksuzan kompleks stanova u užem centru Vrnjačke Banje, idealan za investiciju, život ili odmor. U ponudi su stanovi... više

80.000€ (1 568 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 51m²
  • 3/3 spratova

Beočin, Čerević, ETNO KUĆA , 15.0, 300m2, 300000EUR

Čerević, Beočin

Agencijski ID: 128777, PR/, uknjizen. Na prodaju uknjizena ETNO KUCA registrovana za seoski turizam..Kuca ima 15 soba raznih struktura sa preko... više

300.000€ (1 000 €/m²)

  • 300m²

Prodaja trosobnog stana Novi Sad – Nova Detelinara, 63 m2, novogradnja, 1. sp

Nova detelinara, Novi Sad

Na prodaju trosoban stan u Novom Sadu, na izuzetnoj lokaciji – Nova Detelinara, ulica dr Svetislava Kasapinovića. Stan se nalazi na 1. spratu... više

169.950€ (2 697 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 63m²
  • 1.sprat

PRODAJA PARKING MESTA NOVI SAD

Nova detelinara, Novi Sad

U ponudi je uknjiženo parking mesto u Sajam kompleksu, na veoma traženoj i frekventnoj lokaciji u Novom Sadu. Parking se nalazi u uređenom kompleksu... više

18.540€ (1 545 €/m²)

  • 12m²
  • .sprat

Staru Grad, Dorćol - Cara Uroša 110m2+15m2

Dorćol, Stari Grad, Beograd

3.0, 110m2 + terasa 15m2, 4/4, duplex, TA, interfon, internet, ktv, klima Ovo potkrovlje iz bajke se nalazi na Dorćolu, u srednjem delu mirne... više

415.000€ (3 772 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 110m²
  • 4/4 spratova

1.5ha ravna parcela, komad

Lalinac, Palilula, Niš

Na prodaju parcela površine 1,5 hektara u ataru sela Lalinac - Lalinske pojate, na katastarskoj parceli k. p. br. 5002 KO Lalinac. Parcela... više

30.000€ (2 €/m²)

  • 15000m²

Na prodaju plac 13a odlična lokacija pored glavnog puta

Trnava, Jagodina

Prodaje se plac površine 13 ari, sa direktnim pristupom glavnom putu, što ga čini lako dostupnim i veoma vidljivim. Napomena: Zbog dalekovoda... više

9.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Stari grad, Zeleni venac – Brankova 208m2

Centar, Stari Grad, Beograd

8.0, 208m2 plus dve terase, 5/5, triplex, EG, lift, podrum, interfon, ktv, renoviran. Brankova ulica je smeštena u epicentru grada, nadomak... više

580.000€ (2 788 €/m²)

  • 8.0 soba
  • 208m²
  • 5/5 spratova

Na prodaju – Luksuzan stan u srcu Dedinja, ekskluzivna lokacija kod Belog dvo

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Predstavljamo vam jedinstvenu priliku – raskošno opremljen stan na prestižnoj lokaciji na Dedinju, smešten u manjoj, modernoj zgradi u blizini... više

950.000€ (5 428 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 175m²
  • Prizemlje/4 spratova