Za upit dgkanal inr s pronađeno 7114 oglasa

Penthouse Liman 3 – renoviran četvorosoban stan, 2 kupatila, terasa, TOP pon

Liman 3, Novi Sad

U ponudi je izuzetan četvorosoban stan u penthouse stilu, smešten na jednoj od najpoželjnijih lokacija – Liman 3. Stan se nalazi u kvalitetnoj... više

339.900€ (2 360 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 144m²
  • 7/7 spratova

Luksuzni petosoban dupleks od 100 m² sa terasom i pogledom na park

Satelit, Novi Sad

Na prodaju je prelep, luksuzan petosoban dupleks stan površine 100 m², smešten u mirnom i zelenom delu grada, idealan za porodičan život. Prostor... više

257.500€ (2 575 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 100m²
  • 5/5 spratova

Prodaje se dvoiposoban stan 51m2, sa privatnim parkingom i dvorištem 45m2 - Ad

Adice, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je trosoban stan u prizemlju urbane vile, na odličnoj lokaciji u Novom Sadu. Objekat je novije gradnje i... više

135.053€ (2 648 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 51m²
  • Prizemlje

Palilula, Karaburma - Dr Nika Miljanića 135m2

Karaburma, Palilula, Beograd

6.0, 135m2(terasa 6.5m2), 4/4, duplex, EG, klima, interfon, video nadzor, ktv, podrum. Karaburma je naselje u Beogradu, koje se nalazi na teritoriji... više

278.000€ (2 059 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 135m²
  • 4/4 spratova

ZEMUN DONJI GRAD 52m2 , 230000e

Donji Grad, Zemun, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Donji grad, Kej oslobodjenja, Zmaj Jovina, 2.0, 52 m2, bez terase, I od I sprata (iznad je veliki... više

230.000€ (4 423 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • 1.sprat

Parcela od 20 ari pored glavnog puta sa strujom i vodom!

Trnava, Jagodina

PARCELA NA TOP LOKACIJI –na 600 metara od centra Jagodine! 5000 e/aru Na prodaju gradsko građevinsko zemljište uz glavni put na Trnavskom putu... više

102.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaja useljivih stanova na Telepu, 75 m² i 80 m², 3.0 – Kupac ne plaća p

Telep, Novi Sad

Na prodaju useljivi trosobni stanovi na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep. U ponudi su kvadrature od 75 m² i 80 m², idealne... više

231.064€ (2 888 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 80m²
  • 2.sprat

Nova vikendica na Tari

Konjska Reka, Okolina, Bajina Bašta

Nudimo vam priliku da sebi kupite mir. Na samo par koraka od prirodnih čuda planine Tare, nalazi se ova prelepa vikendica od 100m², idealna... više

150.000€ (1 530 €/m²)

  • 98m²
  • 1/1 spratova

Savski Venac, Dedinje - Neznanog junaka 131m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

2.0, 131m2, 1/3, LUX, podno grejanje (gas), lift, dva garažna parking mesta, ostava, smart home sistem upravljanja, video nadzor, interfon,... više

990.000€ (7 557 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 131m²
  • 1/3 spratova

Zvezdara, Mirijevo, Kapetana Miloša Žunjića , 4.0, 102m2, 205180 EUR

Mirijevo, Beograd

Stan u novogradnji u modernom stambeno-poslovnom kompleksu u najlepšem delu Mirijeva. Objekat se sastoji od tri lamele, u neposrednoj blizini... više

205.180€ (2 011 €/m²)

  • 4 soba
  • 102m²
  • 1/4 spratova

NOVOGRADNJA U STROGOM CENTRU ĆUPRIJE

Centar, Ćuprija

Na prodaju stanovi različitih kvadratura u jednoj od najatraktivnijih lokacija u Ćupriji – sama glavna ulica, idealno za porodično stanovanje... više

61.897€ (1 375 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • Prizemlje/5 spratova

NOVOGRADNJA U STROGOM CENTRU ĆUPRIJE

Centar, Ćuprija

63.585€ (1 352 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • Prizemlje/5 spratova