Za upit dgkanal inr s pronađeno 7109 oglasa

Voždovac, Šumice - Ljermontova 25m2

Šumice , Voždovac, Beograd

0.5, 25m2 (balkon), 2/8, lift, CG, interfon, internet, KTV, klima, video nadzor Ljermontova ulica nalazi se u mirnom delu Šumica, između Ustaničke... više

107.000€ (4 280 €/m²)

  • Garsonjera
  • 25m²
  • 2/8 spratova

Beograd- Voždovac, Vojvode Vlahovića, Miljana Miljanića, 2.0, 40m2, 4/5

Vojvode Vlahovića, Beograd

Beograd- Voždovac, Vojvode Vlahovića, Miljana Miljanića 2.0, 40m2, 4/5, EG U ponudi je funkcionalan dvosoban stan površine 40m2, smešten... više

124.900€ (3 122 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²
  • 4/5 spratova

Prodaja stanova Petrovaradin –trosoban stan Novi Sad , cene su sa PDV om MOZE

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u Novom Sadu u... više

162.000€ (2 219 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • Potkrovlje/3 spratova

Prodaja stanova Novi Sad Petrovaradin - Novogradnja, MOGUĆNOST KREDITOVANJA,

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

114.125€ (2 153 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • Potkrovlje/3 spratova

Zvezdara, Mirijevo - Milića od Mačve 190m2

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

5.0, 190m2(terasa 23m2), pr/3, CG, podrum, parking, ostava, interfon, internet, telefon, ktv, video nadzor Ulica Milića od Mačve nalazi se... više

310.000€ (1 631 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 190m²
  • Prizemlje/3 spratova

Gradska lokacija, Centar, Oslobođenja, 2.0, 52m2, 115000 EUR

Centar, Pančevo

Pančevo, Oslobođenja, 52 m2, 2.0, 4/5, Lux. Struktura: Dnevni boravak, spavaća soba, hodnik, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, terasa. Odličan,... više

115.000€ (2 211 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • 4/5 spratova

Građevinski plac 19, 6 ari, Zanoš, Petrovaradin - za porodično stanovanje il

Širine, Petrovaradin, Novi Sad

Prodaje se odličan ravan plac površine 1.960 m² (19,6 ari) na atraktivnom potezu Širine, u zoni porodičnog stanovanja, u naselju Zanoš u Petrovaradinu.... više

186.200€ 0 €/m²)

  • 0m²

Zvezdara, Mirijevo, Mihaila Bulgakova, 2.0, 46m2, 128000 EUR

Mirijevo, Beograd

Prodaje se dvosoban, potpuno funkcionalno opremljen i estetski skladan stan, okružen zelenilom i prirodom, u izuzetno mirnom i porodičnom stambenom... više

128.000€ (2 782 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²

Vračar, Krunski venac - Smiljanićeva 64m2

Krunski venac, Vračar, Beograd

2.0, 64m2 (terasa 2.90m2), 1/5, lift, CG, interfon, internet, telefon, ktv, podrum. Krunski venac je lociran uz Krunsku ulicu zbog čega je... više

285.000€ (4 453 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 64m²
  • 1/5 spratova

Rakovica, Kanarevo brdo - Roze Luksemburg 31m2

Kanarevo brdo, Rakovica, Beograd

1.5, 31m2, 4/4, EG, klima, interfon, internet, ktv Ulica Roze Luksemburg proteže se od Borske do Ulice Prve šumadijske brigade u centralnom... više

88.000€ (2 838 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 31m²
  • 4/4 spratova

Novogradnja u blizini Apelacionog suda, 91 m2

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju troiposoban stan u useljivom, novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu Po+P+6, u blizini Apelacionog suda, projektovane površine... više

197.200€ (2 167 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 91m²
  • Prizemlje/6 spratova

Novogradnja u blizini Apelacionog suda, 91 m2

Bubanj, Palilula, Niš

197.200€ (2 167 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 91m²
  • Prizemlje/6 spratova