Za upit dgkanal inr s pronađeno 7111 oglasa

Zemljiste 58ari Stara Pazova

Stara Pazova

Gradsko gradjevinsko zemljiste- industriska zona, parcela je 30 x190 metara nalazi se na krivini izlaz iz Stare Pazove ka Indjiji 100 metara... više

3.500€ (0 €/m²)

  • 5800m²

Zemljište 3. klase za investiciju – 52 ara

Deonica, Okolina, Jagodina

Na prodaju parcela u gradskom građevinskom području – njiva 3. klase. Površina: 52 ara Cena: 9.000 € Pogodno za investiciju ili buduću gradnju.... više

17.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju parcela u industrijskoj zoni u Ćupriji

Rasputnica, Ćuprija

Postoji mogućnost parcelacije. više

70.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju hotelski objekat u Vrnjačkoj Banji – idealno za investitore i ugo

Vrnjačka Banja

Predstavljamo jedinstvenu priliku za investiciju – kompletno opremljen hotel u jednoj od najposećenijih banjskih destinacija u Srbiji – Vrnjačkoj... više

1.100.000€ (2 345 €/m²)

  • 469m²
  • .sprat

Plac u blizini autoputa

Industrijska zona, Jagodina

Može kompezacija za stan više

27.600€ 0 €/m²)

  • 0m²

Šestosobna kuća IRIG, 520000€

Centar, Irig

Vikend kuća-rezidencijalna vila u srcu Fruške Gore, cena za kuću je 520000 e+ agencijska provizija 3 %.,u blizini manastira Hopovo, render... više

520.000€ (1 223 €/m²)

  • 425m²

Irig, Banja Vrdnik - Milice Stojadinović Srpkinje, 66m2

Banja Vrdnik, Okolina, Irig

Irig, Banja Vrdnik - Milice Stojadinović Srpkinje 3.0, 66m2, 1/3, CG U ponudi trosobni luksuzni apartman u centru Vrdnika. Novi višeporodični... više

102.300€ (1 550 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 66m²
  • 1/3 spratova

Irig, Banja Vrdnik - Milice Stojadinović Srpkinje, 68m2

Banja Vrdnik, Okolina, Irig

Irig, Banja Vrdnik - Milice Stojadinović Srpkinje 3.0, 68m2, 1/3, CG U ponudi trosobni luksuzni apartman u centru Vrdnika. Novi višeporodični... više

122.400€ (1 800 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 68m²
  • 1/3 spratova

Irig, Banja Vrdnik - Milice Stojadinović Srpkinje, 66m2

Banja Vrdnik, Okolina, Irig

119.322€ (1 807 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 66m²
  • 1/3 spratova

Fruška Gora, Fruška gora, Iriški Venac, 5.0, 240m2, 430000EUR

Fruška Gora, Fruška Gora

Agencijski ID: 132233, 43a, spratna, uknjizen. IRISKI VENAC 240 m2 KUCA NA SPRAT + APARTMAN NA PLACU 43 a, POD SUMOM, sa blagim nagibom. Plac... više

430.000€ (1 791 €/m²)

  • 240m²

Irig - Krstašice, 2 ulaza, 2 kuće, bazen, park ID#1526

Krstašice, Irig, Irig

Magnat 064.5.800.900 - ekskluzivno prodaje u ulici Kralja Petra, u elitnom kraju poznatom kao Krstašice / kod Vinske kuće Kovaćević / na granici... više

449.888€ (999 €/m²)

  • 450m²
  • Visoko prizemlje/1 spratova

Irig, Krstašice, , 30a, 50000EUR

Krstašice, Irig

Agencijski ID: 120283, struja, uknjizen. Na placu ima i struja i voda (redovan Iriski vodovod). Moze da se gradi do 150m2 u osnovi. Vise informacija... više

50.000€ (16 €/m²)

  • 3000m²