Dušanovac, Voždovac, Beograd
1.0, 33m2, 4/4, CG, lift, klima, KTV, internet, interfon Murska ulica nalazi se na Dušanovcu, paralelno sa Ustaničkom ulicom, u delu kod Opštine... više
142.000€ (4 303 €/m²)
Vidikovac, Rakovica, Beograd
4.0, 94m2(lođa), vp/10, lift, CG, interfon, internet, klima, ktv, podrum Na Vidikovcu, delu gradske opštine Rakovica nalazi se ulica Patrijarha... više
215.000€ (2 287 €/m²)
Jakovo, Surčin, Beograd
Surčin - Jakovo plac/zemljište u građevinskom području, 329.27a, front prema ulici 130m Na 750m od petlje auto-puta u Jakovu, u neposrednoj... više
2.618.000€ 0 €/m²)
Centar, Veliko Gradiste, Veliko Gradište
Svetao, dvostrano orijentisan stan, na odlicnoj lokaciji, odmah useljiv. Stan je sa odlicnim funkcionalnim rasporedom, u novoj, održavanoj zgradi.Parking... više
62.000€ (1 000 €/m²)
Crveni Krst, Vračar, Beograd
: Na prodaju stan u kvalitetnoj novogradnji u Beogradu, odmah useljiv, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku... više
280.000€ (3 783 €/m²)
Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad
Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u NOVOM SADU Zgrada... više
96.636€ (2 543 €/m²)
Neimar, Vračar, Beograd
2.5, 47m2, 2/4, CG, interfon, internet, telefon, ktv Vračar je jedna od najlepših Beogradskih opština sa kompletno razvijenom infrastrukturom,... više
229.000€ (4 872 €/m²)
Sumrakovac, Okolina, Boljevac
Farma se nalazi u okolini opštine Boljevac, u selu Sumrakovac sa odličnom infrastrukturnom mrežom i asfaltiranim prilazom farmi u celom krugu.... više
790.000€ (47 €/m²)
Rvati, Obrenovac, Beograd
• Na prodaju petosoban stan, površine 162 m², u Obrenovcu, naselje Rojkovac, koji se nalazi na trećem spratu stambene zgrade (potkrovlje).... više
262.000€ (1 617 €/m²)
Cubura, Vracar, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Cubura, Sumatovacka, 3.0 (adaptabilan u 3.5), 92 m2 sa lodjom, I od IV sprata, toplotne pumpe, lift,... više
360.000€ (3 913 €/m²)
Braće Jerković, Voždovac, Beograd
4.0, 95m2(lođa), 5/5, CG, duplex, interfon, internet, klima, ktv Dragice Končar ulica se nalazi u centralnom delu naselja Braće Jerković. Miran... više
239.900€ (2 525 €/m²)
Skadarlija, Stari Grad, Beograd
2.5, 57m2, vpr/2, TA, ostava, interfon, internet, ktv, parking, podrum, salonac Vrhunska lokacija na samo desetak metara od Skadarlije i Trga... više
258.000€ (4 526 €/m²)