Za upit dgkanal inr s pronađeno 7109 oglasa

Novi Sad, Telep, Heroja Pinkija, 2.0, 42m2, 132800EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 130211, II/V, klima, lift, terasa, uknjizen, novogradnja, garaza, parking, stambena zgrada. Potpuno nov, svetao i tek useljen... više

132.800€ (3 161 €/m²)

  • 2 soba
  • 42m²
  • 2/5 spratova

Čukarica, Banovo brdo, Karpoševa, 3.5, 133m2, 512590 EUR

Banovo Brdo, Beograd

Troiposoban stan na povučenom spratu u izgradnji. Struktura stana je dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, soba-garderober,... više

512.590€ (3 854 €/m²)

  • 4 soba
  • 133m²
  • 4/4 spratova

Čukarica, Banovo brdo, Karpoševa, 3.5, 97m2, 374145 EUR

Banovo Brdo, Beograd

374.145€ (3 857 €/m²)

  • 4 soba
  • 97m²
  • 4/4 spratova

Prodaje se kuća u prirodi u Velikom Drenovcu sa parcelom od 18 ari

Veliki Drenovac, Aleksinac, Aleksinac

Na prodaju kuća u opštini Veliki Drenovac, koja je pogodna za odmor u prirodi. Kuću je moguće legalizovati i priključiti na infrastrukturu.... više

22.000€ (12 €/m²)

  • 1826m²
  • Prizemlje

Prodaje se jednoiposoban stan Novi Sad, nov kompletno opremljen - 36m2

Podbara, Novi Sad

U ponudi je prodaja jednoiposobnog stana u Novom Sadu, smeštenog na odličnoj lokaciji, idealnog za život ili kao investicija. Stan se nalazi... više

128.880€ (3 580 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • Prizemlje

Na prodaju kuća 244m2

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju kuća 244 m2 na placu od 270m2 na Ledenoj steni . Kuća se sastoji od prizemlja u kome se nalazi veća prostorija, kuhinja, kupatilo,... više

327.000€ (1 340 €/m²)

  • 244m²
  • Prizemlje

Stan u izgradnji, 65m² - 155.300€ rok avgust 2026

Centar, Medijana, Niš

U ponudi je funkcionalan i savremeno projektovan stan u izgradnji, površine 65m², smešten na petom spratu zgrade od ukupno pet spratova. Završetak... više

155.300€ (2 389 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • 5/5 spratova

Prodaje se trosoban lux potpuno namešten stan sa parking mestom Telep 85m2

Telep, Novi Sad

U ponudi je prodaja luksuznog trosobnog stana površine 85m2 u smešten u modernoj zgradi novogradnje na Telepu, jednoj od najtraženijih lokacija... više

255.500€ (3 005 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 85m²
  • 4/6 spratova

PRODAJE SE DVOSOBAN STAN 39M2 PETROVARADIN STARI MAJUR ODMAH USELJIVO TERASA LI

Petrovaradin, Novi Sad

Dvosoban stan na prodaju 39m2 Petrovaradin Stari Majur odmah useljiv terasa lift gas Novi Sad Tekst oglasa: Stanovi na prodaju Novi Sad - odlična... više

114.240€ (2 929 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 39m²
  • 3.sprat

Zvezdara, Vukov spomenik - Zahumska, 108m2 - stan sa poslovnim prostorom

Vukov Spomenik, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Vukov spomenik - Zahumska 3.0, 108m2 (stan 70m2 + lođa 4m2 + poslovni prostor 34m2), VPR/5, CG, lift, interfon, podrum U ponudi... više

400.000€ (3 703 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 108m²
  • vp/5 spratova

Batajnica centar, trosoban stan, lux ID#1631

Batajnica, Zemun, Beograd

EKSKLUZIVAN STAN U IZGRADNJI- BATAJNICA CENTAR -69 m² U ponudi je moderan i funkcionalan trosoban stan u manjem, ekskluzivnom objektu u srcu... više

144.900€ (2 100 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 69m²
  • 1.sprat

Renoviran stan u strogom centru Jagodine

Centar, Jagodina

Funkcionalan i svetao dvosoban stan u strogom centru Jagodine, idealan za porodični život, ali i kao investicija za izdavanje. Stan se nalazi... više

85.000€ (1 287 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 66m²
  • 4/5 spratova