Za upit dgkanal inr s pronađeno 7109 oglasa

Petosobna kuća PETROVARADIN, 290000€

Petrovaradin, Novi Sad

Petrovaradin , prostrana kuća na tri nivoa na odličnoj Lokaciji... Agencijska oznaka nekretnine 3090825, Petrovaradin. Cena za kuću je 290000... više

290.000€ (1 098 €/m²)

  • 264m²

Apartman na Kopaoniku, 31m2 + 15 m2 terasa, kompleks Kraljevi Čardaci - 75.000

Kraljevi čardaci, Kopaonik

Na prodaju je luksuzan i udoban apartman koji može postati vaša dom na Kopaoniku. Apartman površine 31 m² nalazi se kompleksu Kraljevi Čardaci... više

75.000€ (2 419 €/m²)

  • 31m²
  • .sprat

Prodaja, Kuća, Vranje, Okolina, Lepčince

Lepčince, Okolina, Vranje

Na prodaju kuća u selu Lepčince, u okolini Vranja, idealna za one koji traže mir u lepom prirodnom okruženju. Površina placa na kome se nalazi... više

22.000€ (200 €/m²)

  • 110m²
  • .sprat

Plac 9 ari, Barajevo, Vranić – 25 000€

Vranić, Barajevo, Beograd

Na prodaju građevinski plac u u Vraniću, površine 8,77 ari koji se prostire uz asfaltni put, sa mogućnošću priključenja na elektro, vodovodnu... više

25.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac 4 arа, Barajevo, Vranić – 8 000€

Vranić, Barajevo, Beograd

Na prodaju građevinski plac u u Vraniću, opština Barajevo, na oko 2km udaljenosti od centra Vranića, škole, apoteke, ugostiteljskih objekata.... više

8.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Legalizovana vikendica u Ćupriji

Rasputnica, Ćuprija

Predstavljamo vam jednu malu oazu sreće u Ćupriji, u naselju Rasputnica – mesto koje može postati vaš kutak za odmor, druženje i lepe trenutke... više

21.000€ (283 €/m²)

  • 74m²
  • Prizemlje/1 spratova

Plac površine 16 ari, Barič - 11.000€

Barič, Obrenovac, Beograd

Na prodaju zemljište u građevinskom području ukupne površine 16,11 ari u Bariču, opština Obrenovac, Plac je ravan, pravougaonog oblika, dimenzija... više

11.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Poljoprivredno zemljište 26 ari, Veliko Polje, Obrenovac - 30.000€

Veliko polje, Obrenovac, Beograd

Plac je ravan, pravougaonog oblika, površine 25,78 ari, dimenzija 35 x 75 metara. Zemljište pogodno za različite poljoprivredne kulture, kao... više

30.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Cara Uroša – 38kvm ID#28977

Knez Mihailova, Stari Grad, Beograd

Kompletno renoviran lokal u samom centru grada, ulaz direktno sa ulice. Urađene nove instalacije i oprema, trofazna struja, električna brava... više

199.000€ (5 236 €/m²)

  • 38m²
  • Prizemlje

Voždovac, FON - Mite Cenića 375m2

FON, Voždovac, Beograd

5.0, 375m2(dve terase 67m2, plus 60m2 u potkrovlju), 3/4, lift, EG-podno, interfon, internet, klima, ktv, video nadzor, garažno mesto. Ulica... više

980.000€ (2 613 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 375m²
  • 3/4 spratova

SAVSKI VENAC DEDINJE 98m2 , T , 415000e

Dedinje, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO U PONUDI! Dedinje, Mihaila Avramovica, 3.0, 97.66 m2 sa terasom od 11.66 m2, pravo koriscenja dvorista,... više

415.000€ (4 234 €/m²)

  • 3 soba
  • 98m²
  • Prizemlje

ZEMUN GORNJI GRAD 51m2 , 168000e

Gornji Grad, Zemun, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Gornji grad, Medlinska, 2.0, 51 m2, bez terase, II od III sprata, dupleks, eg, telefon, bez lifta,... više

168.000€ (3 294 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 2.sprat