Za upit dgkanal inr s pronađeno 7110 oglasa

Kuća 92m², Sremska Kamenica - 140.000€ (POTPUNO OPREMLJENO, NOVO)

Sremska Kamenica, Novi Sad

Na predivnoj lokaciji u Paragovu (Sremska Kamenica), prodaje se nameštena četvorosobna kuća na sprat, namenjena za stanovanje i uživanje. Svi... više

140.000€ (1 521 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 92m²
  • .sprat

ZVEZDARA UCITELJSKO NASELJE 144m2 , 2T , 300000e

Uciteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Uciteljsko naselje, Pljevaljska, 5.0 horizontala kuce, 144 m2 sa 2 terase, na 3.56 ara, PR + I sprat... više

300.000€ (2 083 €/m²)

  • 144m²

Na prodaju kuća 180m2 na 3,7 ara placa sa garažom od 23m2

Trošarina, Medijana, Niš

Prodaju se dve etaže porodične kuće, sa placem i garažom u naselju Crvena Zvezda. Plac je veličine 3,7 ara, koji je u potpunosti ograđen. Osnova... više

130.000€ (650 €/m²)

  • 200m²
  • 2.sprat

KUĆA U CENTRU!

Centar, Sombor

Prodaje se kuća u centru Sombora, smeštena u dvorištu koje se formalno deli sa komšijama, ali je kuća na terenu fizički odvojena i pruža privatnost.... više

48.000€ (436 €/m²)

  • 110m²
  • Prizemlje

DVOSOBAN STAN 50m2 NA NOVOM NASELJU, NOVI SAD - 120.000€

Novo Naselje, Novi Sad

Prodaje se stan na 4. spratu, odličnog rasporeda, svetao i funkcionalan – svaka prostorija je dostupna iz hodnika, što daje osećaj prostranosti... više

120.000€ (2 400 €/m²)

  • soba
  • 50m²
  • 4.sprat

Aranđelovac, Ilije Garašanina, dve kuće, 180m2+48m2 ID#1598

Banja, Aranđelovac, Aranđelovac

Aranđelovac - selo Banja, 180m2+48m2, na 89 ari placa LOKACIJA: Na prodaju kuća udaljena 5 km od Aranđelovca, 6 km od Topole, 75 km od Beograda.... više

196.000€ (1 088 €/m²)

  • 180m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kuća sa bazenom u zelenoj oazi Sremske Kamenice

Sremska Kamenica, Novi Sad

U ponudi naše agencije izdvajamo ekskluzivnu kuću sa bazenom u Sremskoj Kamenici, jednoj od najtraženijih i najprestižnijih lokacija u neposrednoj... više

190.550€ (4 142 €/m²)

  • 46m²
  • /2 spratova

Prodaja dvosobnog stana - kompletno nov namešten, Centar

Centar, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – prodaje se lep, kompletno namešten dvosoban stan površine 53m2, u blizini Dunavskog keja, Spensa, tržnog centra,... više

226.600€ (4 275 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 1/6 spratova

Oglas

Salajka, Novi Sad

Na prodaju jednoiposoban, uknjižen stan površine 29m², smešten na prvom spratu u mirnom delu naselja Salajka. Stan odiše toplinom i funkcionalnošću.... više

76.600€ (2 641 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 29m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Socijalno, Slovacka, 0.5, 34m2, 108000EUR

Socijalno, Novi Sad

Agencijski ID: 131038, III/IV, terasa, uknjizen. Prodaje se stan u besprekornom stanju kod Socijalnog (Slovacka ulica). Uknjizen, moze kupovina... više

108.000€ (3 176 €/m²)

  • 1 soba
  • 34m²
  • 3/4 spratova

Prodaja, Građevinsko zemljište, Vranje, Bunuševac

Bunuševac, Vranje

Odličana parcela u građevinskoj zoni, u blizini petlje za Industrijsku zonu. P- 2354m2 Struja, voda: da/ 40m direktnog izlaza na put Cena:... više

153.100€ (65 €/m²)

  • 2354m²

Novi Beograd, Airport City Belgrade - Đorđa Stanojevića, 49m2

Airport City Belgrade, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Airport City Belgrade - Đorđa Stanojevića 2.0, 49m2 (terasa), drugi sprat, CG, lift, telefon, interfon, garaža Prodaje se dvosoban... više

196.000€ (4 000 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 49m²
  • 2.sprat