Za upit dgkanal inr s pronađeno 7108 oglasa

SREMSKA MITROVICA SREMSKA MITROVICA 249m2 , 135200e

Sremska Mitrovica, Sremska Mitrovica, Sremska Mitrovica

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Sremska Mitrovica, Bulevar Konstantina Velikog, 4.0 kuca od 249 m2, bez terase, na 6.13 ari placa, uradjena... više

135.200€ (542 €/m²)

  • 249m²

Garsonjera NOVI SAD, 154500€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1094510 - Uknjižena garsonjera od 30 m2 na savršenoj lokaciji u Centru, u blizini Pupinove palate. Stan se prodaje kompletno... više

154.500€ (5 150 €/m²)

  • Garsonjera
  • 30m²
  • 3/4 spratova

Građevinsko zemjište 12 ari, Zvečka, Obrenovac - 25 000€

Zvečka, Obrenovac, Beograd

* Na prodaju građevinsko zemljište u Zvečkoj, opština Obrenovac, ukupne površine 11.78 ara, dimenzija 81 x 14m2 * Do placa se moze doci industrijskom... više

25.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

VOZDOVAC TROSARINA 70m2 , T , 230000e

Trosarina, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Trosarina, Milisava Djurovica, 3.5, 70 m2 sa terasom, II od III sprata, eg, tel, lift, interfon, video... više

230.000€ (3 285 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 70m²
  • 2.sprat

Prodaja, Poljoprivredno zemljište, Vranje, Okolina, Suvi Dol

Suvi Dol, Okolina, Vranje

Na prodaju parcela od 17.5ar u naselju Suvi dol u blizini fabrike "Kolumbo" vrsta zemljišta: poljoprivredno zemljiste u građevinskoj zoni.... više

24.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Knez Mihailova, odlična poslovna prilika, razrađen biznis ID#1522

Knez Mihailova, Stari Grad, Beograd

MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Knez Mihailova, EXTRA centar Beograda, na Opštini Stari grad., MAGNAT prodaje 8.0 soban hostel/stan od 170m2,... više

887.888€ (5 222 €/m²)

  • 170m²
  • 5/6 spratova

Centar Niša, kompletno renoviran stan sa nameštajem 75m2

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Stan na prodaju u centru Niša, u neposrednoj blizini Pravnog fakulteta površine 75m², smešten na trećem spratu u zgradi sa liftom. Stan je... više

220.000€ (2 933 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • 3.sprat

Rakovica, Kneževac - Prvoboraca 36m2

Kneževac, Rakovica, Beograd

1.5, 36m2 (lođa), 1/3, EG, interfon, internet, KTV Ulica Prvoboraca spaja naselje Vidikovac sa Ulicom Sedamnaesti oktobar, sa uređenim trotoarima... više

112.000€ (3 111 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 1/3 spratova

STARI GRAD DORCOL 66m2 , T , 225000e

Dorcol, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dorcol, Cara Dusana, 3.0, 66 m2, terasa, II od II sprata, norveski radijatori, bez lifta, interfon, ktv,... više

225.000€ (3 409 €/m²)

  • 3 soba
  • 66m²
  • 2.sprat

Čukarica, Cerak - Stojana Matića, 50m2

Cerak, Čukarica, Beograd

Čukarica, Cerak - Stojana Matića 2.0, 50m2, 4/4, CG-GAS, telefon, interfon, podrum Odličan stan u stambenoj zgradi, na mirnoj lokaciji. Izuzetno... više

122.000€ (2 440 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • 4/4 spratova

Novi Beograd, Tošin bunar, Tošin bunar, 3.0, 84m2, 302250 EUR

Tošin Bunar, Beograd

Istočno orijentisan stan zidan od najkvalitetnijih materijala sa ugrađenom inverter klimom i grejanjem po potrošnji. Odmah useljiv. Mogućnost... više

302.250€ (3 598 €/m²)

  • 3 soba
  • 84m²
  • 3/10 spratova

blok 62 , dvoiposoban, odmah useljiv ID#5706

Blok 62, Novi Beograd, Beograd

Uknjižen, izvorno dvoiposoban stan sa lođom, delimično renoviran, funkcionalan, sa dve odvojene spavaće sobe. Novi kuhinjski elementi. Stan... više

199.000€ (3 109 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 18/19 spratova