Za upit dgkanal in rs pronađeno 8368 oglasa

Novi Sad, Telep, Heroja Pinkija, 4.0, 83m2, 219950EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 122675, I/II, terasa, novogradnja. Na prodaju cetverosoban stan u stambenom kompleksu na Telepu blizu Dunava. Useljiv jul-avgust... više

219.950€ (2 650 €/m²)

  • 4 soba
  • 83m²
  • 1/2 spratova

Sremska Mitrovica, Erdevik, , 2.0, 100m2, 40000EUR

Sremska Mitrovica

Agencijski ID: 115410, 23a, vikendica. Prodajem vikendicu u Virojevci (Erdevik) u blizini Titovih lovista od 100m2 za 40.000 evra. Potrebno... više

40.000€ (400 €/m²)

  • 100m²

Prodaja, Stan, Novi Sad, Telep

Telep, Novi Sad

Na prodaju dvosoban stan na Telepu u Novom Sadu, ukupne površine 64 m², smešten na I spratu stambene zgrade. Stan se sastoji od dve odvojene... više

151.616€ (2 369 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 64m²
  • 1.sprat

Na prodaju lokal 25m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lokal na odličnoj lokaciji pogodan za razne vrste delatnosti. Kvadratuta lokala iznosi 25m2. Uknjižen, privatna svojina 1 kroz 1.... više

75.000€ (3 000 €/m²)

  • 25m²
  • Prizemlje

Zvezdara, Mirijevo, Jovanke Radaković, 2.0, 57m2, 108000EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 125016, NPR/III, terasa, uknjizen. Odlicna lokacija. Izlaz na dvoriste, terasa koja nije upisana. Zapoceto je renoviranje i prodaje... više

108.000€ (1 894 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²

Plac za gradnju, 867 m2, Delijski Vis

Trošarina, Medijana, Niš

Na prodaju plac na Delijskom Visu, 867 m2. Plac se nalazi u blizini starog vodovoda i sa njega se prostire neometan pogled na grad. U neposrednoj... više

45.000€ (51 €/m²)

  • 867m²

Dvosoban stan NOVI SAD, 143000€

ŽelezniČka Stanica, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102232. CENA stana 143.0000e + 3% agencijske provizije. Uknjižen 1/1. Predivan pogled koji se pruža na dvorište.. Blizina... više

143.000€ (2 600 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 9/11 spratova

Odličan 4.0 stan u novogradnji! Povraćaj PDV-a!

Obilićev venac, Medijana, Niš

Niš, Medijana - Obilićev venac, na prodaju stan u novogradnji od 90.86m2, nedaleko od pešačke zone. Stan poseduje ulazni hodnik koji povezuje,... više

218.000€ (2 422 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 90m²
  • 3/7 spratova

Čukarica, Cerak, Prištinska, 3.0, 75m2, 149900EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 114307, I/I, dupleks, terasa(2), uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, dvoriste/basta, podrum, tavan,... više

149.900€ (1 998 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 1/1 spratova

Zemun, Batajnica, DVE KUĆE Branislava Barišića Doktora, 12.0, 540m2, 550000E

Batajnica, Beograd

Agencijski ID: 35056, 9a, p+sp, struja, kanalizacija, klima, francuski balkon, telefon, terasa(3), uknjizen, luks renoviran, novogradnja, fasada... više

550.000€ (1 018 €/m²)

  • 540m²

Zrenjanin, Bagljaš, , 4.0, 145m2, 149000EUR

Zrenjanin

Agencijski ID: 126601, 4a, uknjizen, cela. Kuca gradjena 70ih,renovirana 2000. uradjena ponovo 2021. Grejanje je etazno na gas i sprovedeno... više

149.000€ (1 027 €/m²)

  • 145m²

Savski venac, Centar, Gavrila Principa, 3.0, 900m2, 750000EUR

Kneza Miloša (centar), Beograd

Agencijski ID: 70747, I/I, parking, poslovna zgrada. Prodaje se poslovni objekat od 900m2 u centru Beograda po ceni od 750,000 evra. Nalazi... više

750.000€ (833 €/m²)

  • 900m²
  • 1/1 spratova