Za upit dgkanal in rs pronađeno 8396 oglasa

Novi Lux stan 104m2 u srcu Železnika

Železnik, Čukarica, Beograd

Dupleks 104m2 sa terasom, u izgradnji, moderan dizajn, puno svetla i odlična lokacija. Nov stan, prvoklasnog kvaliteta gradnje, funkcionalan... više

178.160€ (1 713 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 104m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Salajka, Radoja Domanovića, 3.0, 103m2, 240000EUR

Salajka, Novi Sad

Agencijski ID: 127174, III/, dupleks. Na prodaju odlican trosoban dupleks stan u Radoja Domanovica ulici od 103m2 koji je uknjizen na 74m2 posto... više

240.000€ (2 330 €/m²)

  • 3 soba
  • 103m²
  • 3.sprat

Novi Sad, Kej, Beogradski kej, 0.5, 19m2, 89900EUR

Kej, Novi Sad

Agencijski ID: 124068, V/V, klima, uknjizen. Prodaje se uknjizena garsonjera od 19 m², 5. sprat, iznad kog se nalazi tavanski prostor (nema... više

89.900€ (4 731 €/m²)

  • 1 soba
  • 19m²
  • 5/5 spratova

Lux kuća na 4,2a placa - Beograd, Voždovac - FON - Konstantina Filozofa 377m2,

Fon - Bilećka, Beograd

Beograd, Voždovac - FON - Konstantina Filozofa 377m2, bazen, IV nivoa (Su+P+1+Pk), CG, 4,2a plac Na atraktivnoj lokaciji, u rezidencijalnom... više

1.250.000€ (3 315 €/m²)

  • 377m²
  • 4.sprat

Gradska lokacija, Centar, Cara Lazara , Kuća, 205m2, 155000 EUR

Centar, Pančevo

Pančevo, kuća od 205 m2. Idealni suvlasnički deo zajedničke parcele PR+1. Prizemlje: Dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, hodnik, ostava,... više

155.000€ (756 €/m²)

  • 205m²

Valjevo, Divčibare, Godjevacka , 3.5, 71m2, 90000EUR

Valjevo

Agencijski ID: 128023, ulaz dobar, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, ostava. Odlican duklex stan na Divcibarima 71m² povrsine ! Stan poseduje... više

90.000€ (1 267 €/m²)

  • 4 soba
  • 71m²

Plac 1847m2, Gabrovac

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju plac 1847m2, nalazi se na kraju sela Gabrovac prema selu Vukmanovo. Plac je poljoprivredno zemljište, izlazi na asfaltni put. Uknjižen,... više

11.000€ (5 €/m²)

  • 1847m²

Novi Sad, Nova Detelinara - Uknjižen dvosoban stan ID#1000944

Nova Detelinara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Rumenačka. Uknjižen dvosoban stan u neposrednoj blizini nekoliko obrazovnih ustanova, Novosadskog sajma i TC... više

126.180€ (2 684 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 47m²
  • 2.sprat

Rakovica, jednoiposoban stan 30m2

Rakovica, Rakovica, Beograd

Rakovica, ulica Viševačka, stan od 30m2, po strukturi 1.5-soban, sa odvojenom spavaćom sobom od 9m2. Polu-suteren, ukopan samo 20cm, sa standardnom... više

62.000€ (2 066 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 30m²
  • Suteren/4 spratova

Voždovac, Dušanovac, Ustanička, 2.0, 41m2, 146800EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 129696, IV/V, klima, uknjizen, renoviran, stara gradnja, parking. Svetao, komforan dvosoban stan u zgradi bez lifta, kod Dusanovacka... više

146.800€ (3 580 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²
  • 4/5 spratova

Vračar, Kalenić pijaca - Sinđelićeva, 58m2

Kalenić, Vračar, Beograd

Vračar, Kalenić pijaca - Sinđelićeva 2.0, 58m2 (terasa 10m2), PR/11, CG, lift U ponudi trostrano orijentisan stan, okrenut ka parku, u zgradi... više

234.000€ (4 034 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 58m²
  • Prizemlje/11 spratova

Prodajem kuću u Bečeju

Bečej

Trosobna kuća, 8 minuta od centra. Ima nusprostorije ( letnja kuhinja, radionica, ostava za ogrev). Dvorište sa cvetnom baštom i mestom za parkiranje. Kontakt... više

64.000€ (561 €/m²)

  • 114m²