Krunski venac, Vračar, Beograd
Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade i pruža odličnu priliku za kompletno renoviranje prema Vašim željama. Dvostrano je orijentisan... više
250.000€ (4 464 €/m²)
Aleksandrovo, Merošina, Merošina
Prodaje se plac u selu Aleksandrovo, opština Merošina, uknjižene površine 2283m2. Plac se nalazi na odličnoj lokaciji, pored reke, blizu asfaltnog... više
7.000€ (3 €/m²)
Adice, Novi Sad
Agencijski ID: 118422, I/III, klima, terasa, uknjizen, novogradnja, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Na prodaju troiposoban stan od... više
190.000€ (2 533 €/m²)
Obrenovac, Beograd
Na prodaju troiposoban stan površine 87,22 m², dupleks na (Pk) stambene zgrade u izgradnji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika sa stepenistem,... više
146.000€ (1 678 €/m²)
Cvetkova pijaca , Zvezdara, Beograd
Zvezdara, Cvetkova pijaca - Majke Kujundžić 2.0, 61m2 (terasa 7m2), 2/4, podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi su novi,... više
213.500€ (3 500 €/m²)
Beočić, Okolina, Rekovac
Prodaje se prelepo imanje u mirnom selu Beočić, na teritoriji opštine Rekovac. Idealno za one koji žele da se bave poljoprivredom, žive u prirodi... više
4.000€ 0 €/m²)
Centar, Novi Sad, Novi Sad
Novi Sad, Centar, ulica Radnička. Izdvajamo iz ponude odličan četvorosoban stan sa garažom na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje.... više
463.500€ (4 213 €/m²)
Barje Čiflik, Pirot, Pirot
Na prodaju lep plac na samo 3.5km od Pirota ( blizu gradske bolnice) ispred naselja Barja Čifluk. Uknjižene površine 1830m2. Nalazi se pored... više
6.000€ (3 €/m²)
Bogoslovija, Palilula, Niš
Na prodaju kompletno renoviran i namešten 2.5 stan u blizini Bogoslovije. Nalazi se na 4. spratu stambene zgrade bez lifta. Stan se sastoji... više
105.000€ (2 019 €/m²)
Centar, Stari Grad, Beograd
U samom centru Beograda, u Skadarskoj ulici, prodajemo jednoiposoban stan povrsine 36 m2˛ (uknjizen na 28 m2). Nalazi se na petom spratu u odrzavanoj... više
185.000€ (5 138 €/m²)
Petrovardin, Sremska Kamenica
<p>Agencijska oznaka nekretnine 7090007 -CENA 1545000 sa agencijskom provizijom. CENA veći deo isplate kupoprodajne cene u stanovima po završetku... više
1.500.000€ (474 €/m²)
Centar, Medijana, Niš
Na prodaju starija, očuvana i održavana kuća, praktično najbliža samom centru grada. Građena je od pune cigle, sa dodatnom izolacijom,... više
145.000€ (2 132 €/m²)