Za upit dgkanal in rs pronađeno 8397 oglasa

Zemun, Donji grad, Radoja Dakića, 5.0, 300m2, 1500000EUR

Zemun (centar), Beograd

Agencijski ID: 113153, 5a, klima, terasa, uknjizen, luks renoviran, parking, dvoriste/basta, pogodan za pp. Na odlicnoj lokaciji u Zemunu se... više

1.500.000€ (5 000 €/m²)

  • 300m²

Vojvođanska, dvosoban, novogradnja ID#1623

Ledine, Surčin, Beograd

Savršen starter dom u Surčinu-Ledine. Ukoliko tražite svoj udoban prostor u Surčinu-Ledine,onda je ovaj šarmantni dvosoban stan, koji se nalazi... više

83.000€ (1 976 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 42m²
  • 3/4 spratova

Dvosoban stan 51.84 m², PR, Obrenovac - 71.280€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju dvosoban stan površine 51,84m² u prizemlju stambene zgrade u izgradnji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom... više

71.280€ (1 397 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 51m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Nova Detelinara, Kopernikova , 3.5, 65m2, 249000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 118907, I/, klima, lift, terasa, uknjizen, garaza, parking, stambena zgrada. Prodajem veoma prostran i funkcionalan troiposoban... više

249.000€ (3 830 €/m²)

  • 4 soba
  • 65m²
  • 1.sprat

Zvezdara, Bulevar kralja Aleksandra, Paje Jovanovića, 14m2, 25000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 120134, uknjizen. Na prodaju garazno mesto povrsine 14 m² u stambenoj zgradi na opstini Zvezdara.Garaza je pokrivena video nadzorom... više

25.000€ (1 785 €/m²)

  • 14m²

Novi Sad, Adamovićevo Naselje, Cara Dušana , 3.0, 69m2, 250000EUR

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 118910, II/, lift, terasa, uknjizen, nov luks. Prodaje se luksuzno namesten i opremljen trosoban stan od 69m2 u novoj zgradi.... više

250.000€ (3 623 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 2.sprat

Četvorosoban stan NOVI SAD, 179000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102327, cena nekretnine je 179.000 e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Bulevar, 70 m2, troiposoban, peti sprat.... više

179.000€ (2 557 €/m²)

  • 4 soba
  • 70m²
  • 5/16 spratova

Novi Sad, Centar - Odličan trosoban stan ID#1000990

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar. Kupovina direktno od investitora. Stan u izgradnji! Odličan trosoban stan nadomak Srpskog narodnog pozorišta i pešačke zone.... više

209.328€ (3 270 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 64m²
  • 1/4 spratova

Vrhunska lokacija - trosoban stan

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se funkcionalan trosoban stan površine 72,41 m², severne i istočne orijentacije. Stan je odlično organizovan i sastoji se od prostranog... više

178.200€ (2 475 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 72m²
  • 2/4 spratova

Čarobna vikendica u prirodi 48 m², Sremski Karlovci, Banstol - 115.000€

Širi centar, Sremski Karlovci

Ako žudite za skloništem u netaknutoj priodi, gde će Vas umesto alarma buditi sunce u krevetu i umesto buke komšija - cvrkut ptica, ovo skriveno... više

115.000€ (2 395 €/m²)

  • 48m²
  • .sprat

Građevinsko zemljište u Popovcu 58 ari

Popovac, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u Popovcu, 58 ari. Plac je građevinsko zemljište i nalazi se na asfaltiranoj ulici sa mogućnošću priključka na struju, vodu... više

90.000€ (15 €/m²)

  • 5797m²

Novogradnja, Centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno - poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se... više

180.750€ (2 582 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 2/7 spratova