Za upit dgkanal in rs pronađeno 8396 oglasa

Porodična kuća u naselju Branko Bjegović 240m2

Branko Bjegović, Crveni krst, Niš

Prodaje se dvoetažna kuća, prizemlje i sprat sa malim podrumom, u urbanom delu naselja Branko Bjegović površine 240m2 sa placem površine 883m2.... više

165.000€ (687 €/m²)

  • 240m²
  • Prizemlje

Herceg Novi, Kamenari, , 3.5, 130m2, 220000EUR

Kamenari, Herceg Novi

Agencijski ID: 99013, II/, dupleks, terasa, uknjizen, parking. Kompletno opremljen stan u rezidencijalnom kompleksu, sa privatnim parkingom,... više

220.000€ (1 692 €/m²)

  • 4 soba
  • 130m²
  • 2.sprat

STOPIRANA PRODAJA!!! TROSOBAN STAN BLIZU CENTRA

Selenča, Sombor

STOPIRANA PRODAJA!!! STAN! Nedaleko od venca se prodaje trosoban stan od 76m2 na prvom spratu. Stan čini predsoblje, tri velike sobe, kupatilo,... više

74.300€ (977 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 76m²
  • 1.sprat

1.5,Duvanište

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u mirnoj ulici u blizini Tržnog... više

48.000€ (1 411 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 34m²
  • 10/10 spratova

Na prodaju kompletno nameštena kuća u Ćupriji

Novo naselje, Ćuprija

Prodajemo prostranu kuću od 300 kvadratnih metara na mirnoj lokaciji u Ćupriji. Ova elegantna kuća prostire se na 4.02 ari placa, pružajući... više

180.000€ (600 €/m²)

  • 300m²
  • .sprat

Prodaja, Kuća, Vranje, Okolina, Lepčince

Lepčince, Okolina, Vranje

Na prodaju kuća u selu Lepčince, u okolini Vranja, idealna za one koji traže mir u lepom prirodnom okruženju. Površina placa na kome se nalazi... više

22.000€ (200 €/m²)

  • 110m²
  • .sprat

Novi Sad, Centar, Petra Drapšina, 2.0, 59m2, 175000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 127759, II/IV, terasa, uknjizen, renoviran. Na prodaju odlican dvosoban stan u Petra Drapsina ulici. Stan je kompletno renoviran... više

175.000€ (2 966 €/m²)

  • 2 soba
  • 59m²
  • 2/4 spratova

Voždovac, Autokomanda - Ustanička, 53m2

Autokomanda, Voždovac, Beograd

Voždovac, Autokomanda - Ustanička 2.0, 53m2 (terasa 3m2), 1/8, CG, lift, telefon, interfon, garaža Stan se nalazi u savremenom stambeno-poslovnom... više

201.400€ (3 800 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 1/8 spratova

Novi Sad, Liman 4, Narodnog fronta, 3.0, 80m2, 190000EUR

Liman 4, Novi Sad

Agencijski ID: 131916, I/IV, klima, lift, terasa, podrum, ostava. Na prodaju odlican trosoban stan na Limanu IV . Sastoji se od dnevnog boravka,... više

190.000€ (2 375 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 1/4 spratova

2.5 Stan , Durlan

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u Durlanu. Nalazi se nedaleko od osnovne škole ,, Čegar '', pijace, vrtića , kao i mnogobrojnih trgovinskih i uslužnih objekata.... više

90.730€ (1 649 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 55m²
  • Prizemlje

Građevinski plac 1, 5 ha, Obrenovac, Jasenak – 45 000 €

Jasenak, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju građevinski plac površine 1,48 ha u Jasenku približno dimenzije 60m x 210m • Plac se nalazi na mirnom mestu, okružen prirodom,... više

45.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Zlatibor, Obudojevica, Ugostiteljska, 3.0, 79m2, 134300EUR

Obudojevica, Zlatibor

Agencijski ID: 109217, NPR/IV, terasa, novogradnja, parking. U prilici smo da Vam ponudimo stan u novogradnji, sa prelepim panorama pogledom.... više

134.300€ (1 700 €/m²)

  • 3 soba
  • 79m²