Za upit dgkanal in rs pronađeno 8393 oglasa

Gradska lokacija, Centar, Moše Pijade, 3.0, 83m2, 166000 EUR

Centar, Pančevo

Stan u izgradnji u pametnoj-sigurnoj zgradi sa smart ip video interfonom i 4p sigurnosnim sistemom, građenoj sa najsavremenijim materijalima... više

166.000€ (2 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 2/4 spratova

Beograd, Palilula, Karaburma - Vojvode Micka Krstića, odličan četvorosoban stan

Karaburma, Beograd

Beograd, Palilula, Karaburma - Vojvode Micka Krstića124m2 (116m2 grejne + 8m2 terase i lođe), TA, 2/4, trostrano orijentisan Na prodaju četvorosoban... više

310.000€ (2 500 €/m²)

  • 4 soba
  • 124m²
  • 2/4 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 150000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101832. CENA stana 150 000e + 3% agencijske provizije. Prodaje se namešten, i sve je već u ceni stana. Renoviran, bez dodatnih... više

150.000€ (3 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 1/5 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD, NOVO NASELJE - JEDNOIPOSOBAN STAN 37m2, NOVOGRADNJA,

Novo Naselje, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi jednoiposoban stan u Novom naselju, u ulici Stanoja Stanojevića. Ova nekretnina predstavlja odličan izbor... više

127.500€ (3 445 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 37m²
  • vp.sprat

Petlovo brdo, Gočka, 62m2+25m2, 1 ar dvorišta ID#1640

Petlovo Brdo, Rakovica, Beograd

Petlovo brdo, Gočka ulica, dvosoban stan adaptibilan u trosoban, prvi sprat, grejanje na gas, 2 terase, tavanski prostor, dvorište 1 ar, cena... više

115.000€ (1 854 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 1/1 spratova

Seosko gazdinstvo 30 ari, Niševac

Niševac, Svrljig, Svrljig

Na prodaju lepo gazdinstvo u Niševcu, 3km od Svrljiga, u prelepom prirodnom okruženju. Imanje je idealno za porodični život, ili razvoj seoskog... više

45.000€ (375 €/m²)

  • 120m²
  • Prizemlje

Stara Pazova, Centar, Svetozara Markovića, 4.0, 83m2, 130000EUR

Centar, Stara Pazova

Agencijski ID: 126534, PR/I, uknjizen, novogradnja, parking, dvoriste/basta, ostava. Lep stan na mirnoj lokaciji. Stan se sastoji iz centralnog... više

130.000€ (1 566 €/m²)

  • 4 soba
  • 83m²

Četvorosobna kuća LEDINCI, 226600€

Stari Ledinci, Novi Sad

Odlična kuća u Ledincima , uknjižena , sendvič zidovi +++Agencijska oznaka 3046540. Prodaje se uknjižena kuća . Sastoji se od prizemnog dela... više

226.600€ (1 258 €/m²)

  • 180m²

2.0 Stan, Vrnjačka Banja

Vrnjačka banja, Vrnjačka banja, Vrnjačka Banja

Na prodaju dvosoban stan u Vrnjačkoj Banji. Kompleks stanova je smešten u mirnom delu Vrnjačke Banje, što pruža neophodnu udobnost i spokoj.... više

93.690€ (1 993 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • Prizemlje/2 spratova

Na prodaju kuća 266m2, Donji Barbeš

Donji Barbeš, Gadžin Han, Gadzin Han

Na prodaju kuća u selu Donji Barbeš, ukupne površine 266m2. Domaćinstvo se nalazi na par kilometara od Gadžinog Hana, 30km od centra Nisa. Kuća... više

61.800€ (232 €/m²)

  • 266m²
  • Prizemlje/2 spratova

Veliki poslovni objekat idealan za restoran

Širi centar, Jagodina

Prodaje se sa kompletnim inventarom. Poseduje podrumske prostorije i dve velike sale, jedna u prizemlju i jedna na spratu. U potkrovlju su sobe... više

212.000€ (706 €/m²)

  • 300m²
  • /4 spratova

Zemun, Centar, Cara Dušana, 3.0, 76m2, 196000EUR

Zemun (centar), Beograd

Agencijski ID: 128766, II/IV, terasa. Na prodaju stan u centru Zemuna. Stan se sastoji iz hodnika, kupatila, dnevnog boravka sa trpezarijom,... više

196.000€ (2 578 €/m²)

  • 3 soba
  • 76m²
  • 2/4 spratova