Za upit dgkanal in rs pronađeno 8394 oglasa

Četvorosobna kuća LEDINCI, 226600€

Stari Ledinci, Novi Sad

Odlična kuća u Ledincima , uknjižena , sendvič zidovi +++Agencijska oznaka 3046540. Prodaje se uknjižena kuća . Sastoji se od prizemnog dela... više

226.600€ (1 258 €/m²)

  • 180m²

2.0 Stan, Vrnjačka Banja

Vrnjačka banja, Vrnjačka banja, Vrnjačka Banja

Na prodaju dvosoban stan u Vrnjačkoj Banji. Kompleks stanova je smešten u mirnom delu Vrnjačke Banje, što pruža neophodnu udobnost i spokoj.... više

93.690€ (1 993 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • Prizemlje/2 spratova

Obrenovac, Barič - Vladimira Markovića, 25.21a

Barič, Obrenovac, Beograd

Obrenovac, Barič - Vladimira Markovića plac/građevinsko zemljište, 25.21a, front prema ulici 28m Prodaje se građevinsko zemljište od 25.21... više

31.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju kuća 266m2, Donji Barbeš

Donji Barbeš, Gadžin Han, Gadzin Han

Na prodaju kuća u selu Donji Barbeš, ukupne površine 266m2. Domaćinstvo se nalazi na par kilometara od Gadžinog Hana, 30km od centra Nisa. Kuća... više

61.800€ (232 €/m²)

  • 266m²
  • Prizemlje/2 spratova

Odlična parcela u Žunju

Žunje, Knić, Knić

Na prodaju prelepa parcela u selu Žunje opština Knić od 1,01 ha za 115.000 e. Parcela se nalazi u prelepoj prirodi u zaseoku neposedno pored... više

115.000€ (11 €/m²)

  • 10196m²

Zvezdara, Konjarnik, Olge Alkalaj, 4.0, 69m2, 219800EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 129376, I/V, klima, lift, uknjizen, renoviran, stara gradnja, podrum. *** RETKO U PONUDI *** Prava porodicna nekretnina, izuzetno... više

219.800€ (3 185 €/m²)

  • 4 soba
  • 69m²
  • 1/5 spratova

Zemun, Altina, Ugrinovački put, 5.0, 900m2, 2500000EUR

Zemun (novi Grad), Beograd

Agencijski ID: 130387, klima, renoviran, novogradnja, parking, dvoriste/basta. Prodaje se PREDUZECE sa uknjizenim poslovnim objektom povrsine... više

2.500.000€ (2 777 €/m²)

  • 900m²

Novi Sad, Klisa, , 5.0, 300m2, 180000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 127031, 6.2a, spratna, uknjizen. Na prodaju porodicna kuca na Klisi sa placem od oko 620m2 . Na placu je glavna kuca koja... više

180.000€ (600 €/m²)

  • 300m²

STAN NA PRODAJU NOVI SAD – ČETVOROSOBAN DUPLEKS 128m² – ODLIČNA LOKACIJA

Novo Naselje, Novi Sad

STAN NOVI SAD – ČETVOROSOBAN DUPLEKS 128m² – ODLIČNA LOKACIJA Prostrani četvorosoban dupleks stan površine 128 m² je dostupan za prodaju u... više

306.000€ (2 390 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 128m²
  • 4/5 spratova

Mladenovac, Rajkovac, Stanoja Bugarskog, 6.0, 205m2, 200000EUR

Rajkovac, Beograd

Agencijski ID: 120532, 31a, spratna, prizemlje, sprat i p, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja,... više

200.000€ (975 €/m²)

  • 205m²

SAMO KOD NAS!!! PRODAJE SE – LUKSUZAN DUPLEX U SRCU JAGODINE 105m²

Centar, Jagodina

Zamislite da živite u prostranom, svetlom i funkcionalnom stanu, smeštenom u samom centru Jagodine, a ipak dovoljno povučenom da vam svakodnevni... više

105.000€ (1 000 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 105m²
  • 3/3 spratova

Čukarica, Košutnjak, Luke Vojvodića, 5.0, 270m2, 580000EUR

Banovo Brdo, Beograd

Agencijski ID: 110789, II/IV, dupleks, klima, telefon, terasa(2), uknjizen, luks renoviran, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena... više

580.000€ (2 148 €/m²)

  • 5 soba
  • 270m²
  • 2/4 spratova