Za upit dgkanal in rs pronađeno 8394 oglasa

Novi Sad, Liman, Fruškogorska, 1.5, 35m2, 101500EUR

Liman, Novi Sad

Agencijski ID: 127307, XVII/, za renoviranje. Prodaje se nov stan u sivoj fazi u soliteru u Fruskogorskoj ulici na Limanu 2, nastao u okviru... više

101.500€ (2 900 €/m²)

  • 2 soba
  • 35m²
  • 17.sprat

Fruška Gora, Fruška gora, Iriški Venac, 5.0, 240m2, 430000EUR

Fruška Gora, Fruška Gora

Agencijski ID: 131598, 43a, spratna, uknjizen. IRISKI VENAC 240 m2 KUCA NA SPRAT + APARTMAN NA PLACU 43 a, POD SUMOM, sa blagim nagibom. Plac... više

430.000€ (1 791 €/m²)

  • 240m²

Kragujevac, Maglićka, dobar stan, 47m2

Centar, Kragujevac

Kragujevac, Gradska lokacija, Maglićka ulica Jednosoban, 43m2 grejna površina + lođa 4m2, III/5, CG, ktv, klima, interfon, uknjižen, bez tereta... više

85.000€ (1 808 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 47m²
  • 3/5 spratova

Poljoprivedno zemljište 20 ari, Stubline - 14.000€

Stubline, Obrenovac, Beograd

Prodaje se poljoprivredno zemljište ukupne površine 19,92 ara u Stublinama, podeljeno na dve parcele. Moguća je kupovina i pojedinačno po parceli.... više

14.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kuća u Zaplanjskoj Toponici, Gadžin Han, 315 m2, plac 648 m2

Gadžin han, Gadžin han, Niš

Na prodaju kuća u Zaplanjskoj Toponici, na tri etaže, pored asvalta, sa potrebnim priključcima, započeta kao objekat za proizvodnu... više

36.000€ (114 €/m²)

  • 315m²
  • Prizemlje/3 spratova

Kopaonik-Brzeće, lux apartman-u ponudi 23,61m2

Brzeće, Kopaonik, Kopaonik

U ponudi lux novogradnja-stambeno poslovni objekat, sa smeštajnim kapacitetom od 24 apartmana i dva lokala u naselju Brzeće na Kopaoniku. Nalazi... više

47.220€ (2 053 €/m²)

  • Garsonjera
  • 23m²
  • Prizemlje/3 spratova

Lux novogradnja u srcu Panteleja, 50.68m2, 2.5

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, dvoiposoban stan 50.68m2 u izgradnji,... više

111.496€ (2 229 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 50m²
  • 1/4 spratova

Lux novogradnja u srcu Panteleja, 54.44m2, 2.5

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, dvoiposoban stan 54.44m2 u izgradnji,... više

119.768€ (2 217 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 54m²
  • 1/4 spratova

Voždovac, Šumice, Ljermontova, 1.0, 25m2, 107000 EUR

Šumice, Beograd

Na izuzetnoj lokaciji lep, svetao stan, okrenut ka zelenilu ( parku Šumice). Nalazi se na 2.spratu od osam u zgradi sa liftom. Sastoji se od... više

107.000€ (4 280 €/m²)

  • 1 soba
  • 25m²
  • 2/8 spratova

Stari grad, centar - Čika Ljubina, 73m2

Centar, Stari Grad, Beograd

Stari grad, centar - Čika Ljubina 3.0, 73m2, 4/4, toplotne pumpe/podno grejanje, lift, interfon, video nadzor U ponudi za prodaju izuzetan,... više

399.000€ (5 465 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • 4/4 spratova

Idealna kuća za porodicu – komfor i lokacija na jednom mestu!

Dom zdravlja, Ćuprija

Porodična kuća na odličnoj lokaciji – 150 m² stambenog prostora na 9,46 ari placa! Na prodaju kuća površine 150 m², smeštena na prostranom... više

65.000€ (433 €/m²)

  • 150m²
  • /2 spratova

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-USELJIVA NOVOGRADNJA- JOVE ILICA

Autokomanda, Vozdovac, Beograd

Jedinstvena ponuda na trzistu nekretnina. U zgradi premijum kvaliteta, vrhunskog dizajna, sa besprekornom dokumentacijom, u ponudi je stan veoma... više

604.999€ (4 416 €/m²)

  • 4 soba
  • 137m²
  • 6.sprat