Za upit dgkanal in rs pronađeno 8404 oglasa

Prodaja stanova Novi Sad Petrovaradin - Novogradnja, MOŽE SE UZIMATI NA KREDIT

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u NOVOM SADU Zgrada... više

96.636€ (2 543 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 38m²
  • Prizemlje/3 spratova

RENOVIRAN STAN

Selenča, Sombor

ODLIČAN STAN na prodaju! Stan ima 57m2 veoma lepog rasporeda. Nalazi se na 4. spratu, iznad stana je tavan. Poseduje hodnik sa ugradnim plakarom,... više

59.800€ (1 049 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 4/4 spratova

Na prodaju poslovna hala

Stubica, Okolina, Paraćin

Nudimo vam jedinstvenu priliku da postanete vlasnik poslovne hale površine 570 m² sa pratećim poljoprivrednim zemljištem od 26 ari. Ovaj objekat... više

90.000€ (157 €/m²)

  • 570m²
  • .sprat

Novi Sad, Novo Naselje, Bate Brkića , 4.5, 127m2, 300000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 91204, V/, dupleks, lift, terasa, uknjizen, nov, novogradnja. Na prodaju u novogradnji, moderan, lux opremljen stan od 127 kvadrata,... više

300.000€ (2 362 €/m²)

  • 5 soba
  • 127m²
  • 5.sprat

Plac Kragujevcu - površina 6854 m2, građevinsko zemljište u industrijskoj z

Industrijska Zona, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u Kragujevcu, površine 6854 m2 u industrijskoj zoni, pogodan za izgradnju industrijskih, proizvodnih i magacinskih hala i pratećih... više

630.000€ (91 €/m²)

  • 6854m²

PLAC 14,5a u urbanom delu, Gabrovački put, 500m od Restorana Bolji Život

Gabrovačka reka, Palilula, Niš

Na prodaju plac 14,5a u urbanom delu grada, do asfalta na Gabrovačkom putu, udaljen svega 500m od Restorana Bolji Život, sa izlazom na 2 glavne... više

35.000€ (24 €/m²)

  • 1450m²

Odlična porodična kuća 320m2, plac 476m2, Apelovac

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju odlična porodična kuća u naselju Apelovac iznad Niške pivare. U blizini su osnovna škola, pošta, marketi. Nalazi se u mirnom i... više

275.000€ (859 €/m²)

  • 320m²
  • 1/2 spratova

Kuća u centru Niša, 54m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju kuća u centru Niša. Površina u osnovi je 54m2, plus galerija. Taj deo je polovina celokupnog objekta, sa urednim papirima o izdvajanju.... više

149.500€ (2 768 €/m²)

  • 54m²
  • 1/2 spratova

Na prodaju stan, centar 58.3 m2

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na atraktivnoj lokaciji u centru grada na prodaju stan od 58.3 m2, na prvom spratu. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, dnevnim... više

120.000€ (2 068 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 58m²
  • 1/5 spratova

Poslovni prostor kod Teh. fakulteta, 229 m2

Tehnički fakultet, Crveni krst, Niš

Na prodaju veoma kvalitetan poslovni prostor kod Tehničkih fakulteta, pogodan za razne poslovne namene a prevashodno za it... više

218.000€ (951 €/m²)

  • 229m²
  • Prizemlje

Četvorosoban stan, kod Pravnog Fakulteta

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Prodaje se stan uknjižene površine 90m2, stvarne sa terasama 98m2, u blizini Pravnog Fakulteta. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, levo su... više

206.199€ (2 125 €/m²)

  • 4 soba
  • 97m²
  • 2.sprat

Kuća 120 m², 40 ari, Ub, Vrelo – 65 000 €

Vrelo, Okolina, Ub

• Na prodaju kuća u mestu Vrelo kod Uba površine 120m2, spratnosti Po+Pr+PK na građevinskom placu od 39,51 ari. • Struktura: Prizemlje se sastoji... više

65.000€ (541 €/m²)

  • 120m²
  • .sprat