Za upit dgkanal in rs pronađeno 8404 oglasa

Savski venac, Beograd na vodi, Hercegovačka, 3.0, 72m2, 395000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 94809, XII/XVI, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, podrum. Prelep i potpuno namesten,... više

395.000€ (5 486 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 12/16 spratova

Novi Sad, Adice, , 3.5, 69m2, 130000EUR

Adice, Novi Sad

Agencijski ID: 119596, II/, dupleks, klima, terasa, uknjizen, novogradnja, parking, stambena zgrada. Prodaje se atraktivan dupleks stan na Adicama,... više

130.000€ (1 884 €/m²)

  • 4 soba
  • 69m²
  • 2.sprat

Čukarica, Rupčine - Časlava Veljića, 47m2

Rupčine, Čukarica, Beograd

Čukarica, Rupčine - Časlava Veljića 1.5, 47m2 (lođa 3m2), gas, 3/3, telefon, interfon, parking Na prodaju veoma funkcionalan jednoiposoban... više

132.600€ (2 821 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 3/3 spratova

Kompletno renoviran jednosoban stan u centru!

Centar, Jagodina

Prodaja stana u centru grada – odlična prilika! U ponudi je funkcionalan i potpuno renoviran stan u samom centru grada, smešten u prizemlju... više

62.500€ (1 602 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/4 spratova

Oglas

Grabovac, Obrenovac, Beograd

Na prodaju plac površine 21.29 ari, ravnog terena, sa starom kućom u mestu Grabovac, udaljen svega 7,5 km od Obrenovca. Infrastruktura i pogodnosti:... više

49.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Voždovac, Dušanovac, Ustanička, 4.0, 126m2, 340000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 130734, III/IV, dupleks, klima, terasa(3), uknjizen, garaza, stambena zgrada. Predstavljamo vam izvanredan dupleks stan od uknjizenih... više

340.000€ (2 698 €/m²)

  • 4 soba
  • 126m²
  • 3/4 spratova

Na prodaju kuća 244m2

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju kuća 244 m2 na placu od 270m2 na Ledenoj steni . Kuća se sastoji od prizemlja u kome se nalazi veća prostorija, kuhinja, kupatilo,... više

327.000€ (1 340 €/m²)

  • 244m²
  • Prizemlje

Savski venac, Beograd na vodi, Hercegovačka, 3.0, 80m2, 408000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 117796, VII/XXIII, klima, lift(2), telefon, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. Predstavljamo... više

408.000€ (5 100 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 7/23 spratova

Zlatibor, Gajevi, , 3.0, 72m2, 144000EUR

Gajevi, Zlatibor

Agencijski ID: 73606, 2.5a, uknjizen, parking, dvoriste/basta, cela. Prodajemo drvene kuce u naselji Gajevi, 4 km od centra Zlatibora, u mirnom... više

144.000€ (2 000 €/m²)

  • 72m²

Na prodaju trosoban stan – 64 m², Obilićev venac, Niš

Obilićev venac, Medijana, Niš

Prodaje se trosoban stan u luksuznoj novogradnji, dostupan na 6. i 7. spratu. Stan je moderno projektovan, funkcionalnog rasporeda i idealan... više

162.500€ (2 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 5/7 spratova

Građevinsko zemljište, 83 ara, Skela, Obrenovac - 37.000€

Skela, Obrenovac, Beograd

Na prodaju plac površine 82.86 ari, smešten u mirnom delu naselja Skela. Idealno za izgradnju porodičnih kuća, vikendica ili investicionih objekata.... više

37.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

VOZDOVAC LEKINO BRDO 299m2 , T , 547000e

Lekino Brdo, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Lekino brdo, Dragacevska, 7.0 poslovna zgrada od 299 m2, terasa + 45 m2 podrum, na 2 ara placa, PO +... više

547.000€ (1 829 €/m²)

  • 299m²