Za upit dgkanal in rs pronađeno 8408 oglasa

Palilula, Karaburma - Uralska, 54m2

Karaburma, Palilula, Beograd

Palilula, Karaburma - Uralska 2.0, 54m2 (dve terase 5m2), 3/3, TA, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi pravi porodičan stan, funkcionalnog... više

136.000€ (2 518 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • 3/3 spratova

Useljiv, dvosoban stan u novogradnji u Duvaništu, 53m2

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju dvoiposoban, useljiv stan u novogradnji,površine 53 m2, u stambenom objektu PO+P+IV, u Duvaništu. Zbog svoje lokacije odlična je... više

113.000€ (2 132 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • 4/4 spratova

DVE SPAVAĆE SOBE NA 46 m² + GARSONJERA — STRELIŠTE, JAGODINA!

Strelište, Jagodina

Na prodaju izuzetno funkcionalan stan u mirnom i porodičnom naselju Strelište, idealan izbor za one koji žele mir, zelenilo i sve na dohvat... više

51.500€ (1 119 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 1/1 spratova

Na prodaju stan, centar 58.3 m2

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na atraktivnoj lokaciji u centru grada na prodaju stan od 58.3 m2, na prvom spratu. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, dnevnim... više

120.000€ (2 068 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 58m²
  • 1/5 spratova

Kuća u centru Niša, 54m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju kuća u centru Niša. Površina u osnovi je 54m2, plus galerija. Taj deo je polovina celokupnog objekta, sa urednim papirima o izdvajanju.... više

149.500€ (2 768 €/m²)

  • 54m²
  • 1/2 spratova

PRODAJA TROSOBNOG STANA – LIMAN 1, NOVI SAD, 78m2, NAMEŠTEN

Liman 1, Novi Sad

Na prodaju trosoban stan u Novom Sadu, Liman 1, u ulici Vladislava Kaćanskog, površine 78m². Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku kada... više

250.000€ (3 205 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 78m²
  • vp.sprat

Kuća sa placem u Surčinu, za adaptaciju

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Kuća prizemna za renoviranje na 8 ari placa sa širinom fronta 16 metara i dužinom 50 metara ograđenog dvorišta. Kuća je uknjižena, prazna... više

152.000€ (1 520 €/m²)

  • 100m²
  • .sprat

Novi Sad, Salajka, , 5.0, 329m2, 530000EUR

Salajka, Novi Sad

Agencijski ID: 103299, 4.5a, klima, telefon, terasa, uknjizen, garaza, parking. Na placu od 450m2 dve stambene jedinice odmah useljive.U blizini... više

530.000€ (1 610 €/m²)

  • 329m²

Zvezdara, Đeram - Đevđelijska 157m2

Đeram, Zvezdara, Beograd

4.5, 157m2(dve terase ukupno 23.48m2), CG, 5/6, lift, duplex,internet, interfon, alarm, ktv, tri garažna mesta Đevđelijska ulica se prostire... više

385.000€ (2 452 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 157m²
  • 5/6 spratova

Plac u Botunju

Botunje, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac, poljoprivredno zemljište, od 62,82 ara u Botunju . Nalazi se u neposrednoj blizini auto puta i škole u Botunju u tihom... više

52.500€ (8 €/m²)

  • 6282m²

U PONUDI PLAC OD 116,23 ari 72.100 eura

Petrovac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac od 116,23 ari. Plac se nalazi u naselju Petrovac nedaleko od magistralnog puta Kragujevac Topola. Plac se sastoji iz 4 parcele... više

72.100€ (6 €/m²)

  • 11623m²

NA PRODAJU PLAC OD 116,23 ari

Petrovac, Kragujevac, Kragujevac

72.100€ (6 €/m²)

  • 11623m²