Za upit dgkanal in rs pronađeno 8408 oglasa

PRODAJA, 3.0 STANA NA CRVENOM KRSTU

Crveni Krst, Vracar, Beograd

Prodaje se luksuzno opremljen, dvostrano orijentisan trosoban stan, nalazi se na petom spratu novije zgrade iz 2010. godine, u mirnoj ulici... više

350.000€ (4 375 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 5.sprat

Voždovac, Farmaceutski fakultet - Save Jovanovića 99m2

Farmaceutski fakultet, Voždovac, Beograd

4.0, 99m2(terasa), 2/2, EG, bazen, interfon, internet, klima, ktv, video nadzor, parking Deo opštine Voždovac koji se nalazi između ulica Vojvode... više

247.500€ (2 500 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 99m²
  • 2/2 spratova

Kuća u Malim Pčelicama

Male Pčelice, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća sa okućnicom od 100 m2 na 5,5 ari placa. Kuća se nalazi u mirnom delu naselja, u blizini autobuskog stajališta i marketa. Teren... više

105.000€ (1 050 €/m²)

  • 100m²
  • Prizemlje

Kuća 65m2, Gornje Sinkovce, plac 764m2

Gornje Sinkovce, Leskovac, Leskovac

Na prodaju kuća u Gornjem Sinkovcu, oko 5km od Leskovca. Ukupna površina placa je 764m2, a objekat ima u osnovi oko 60m2. Sastoji se od jedne... više

35.000€ (538 €/m²)

  • 65m²
  • Prizemlje

Plac Kragujevcu - površina 6854 m2, građevinsko zemljište u industrijskoj z

Industrijska Zona, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u Kragujevcu, površine 6854 m2 u industrijskoj zoni, pogodan za izgradnju industrijskih, proizvodnih i magacinskih hala i pratećih... više

630.000€ (91 €/m²)

  • 6854m²

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u novogradnji na Telepu od 29m² do 85m²,

Telep, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji na Telepu, površine od 29 m² do 85 m², na odličnoj lokaciji u mirnom i zelenom delu Novog Sada. Ovaj... više

166.139€ (2 815 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 59m²
  • 1/8 spratova

Telep, Novi Sad

97.358€ (2 950 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 33m²
  • 1/8 spratova

Telep, Novi Sad

135.241€ (3 005 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 1/8 spratova

Barajevo, Lisović, Dole Mihajlović , Zemljište, 1800ari, 28000 EUR

Lisović, Beograd

Građevinski plac površine 18 ari u mirnom i zelenom okruženju. Na placu se nalazi stara kuća koja zahteva renoviranje ili može poslužiti kao... više

28.000€ (15 €/m²)

  • 1800m²

NA PRODAJU DVOSOBAN STAN 40m² U NOVOGRADNJI U DUVANISTU

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju dvosoban stan u novogradnji, dostupan na 4. spratu zgrade sa liftom na idealnoj lokaciji u Duvanistu. Kvadratura: 40m² Sastoji... više

96.000€ (2 400 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • 4/4 spratova

Na prodaju kuća – mirna lokacija na samo 1, 5 km od centra grada

Budžino brdo, Jagodina

Ukoliko tražite prostran dom u tihom i prijatnom naselju, a nadomak svih gradskih sadržaja – ova nekretnina je pravi izbor za vas. Na placu... više

130.000€ (764 €/m²)

  • 170m²
  • Prizemlje

Prodaja lokala u Kragujevcu – Erdoglija, 38 m², prizemlje

Erdoglija, Kragujevac

Na prodaju funkcionalan lokal površine 38 m² u naselju Erdoglija, jedna od prometnijih i traženijih lokacija u Kragujevcu. Lokal se nalazi u... više

80.500€ (2 118 €/m²)

  • 38m²
  • Prizemlje