Za upit Dedinje pronađeno 78 oglasa

NOVOGRADNJA NA DEDINJU, CETVOROSOBAN LUKSUZAN PENTHOUSE

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Prodajemo odlican, cetvorosoban stan, koji se nalazi na trecem poslednjem spratu ove impozantne luksuzne novogradnje , na Dedinju, kod Pinka!... više

1.133.600€ (5 200 €/m²)

  • 4 soba
  • 218m²
  • 3.sprat

PRODAJEMO KUCU NA DEDINJU, IZVANREDNA POZICIJA

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Samostojeca nekretnina, nalazi se na savrsenoj lokaciji u blizini zgrade Pinka. Pozicionirana je u mirnom delu ulice koji je iz bezbednosnih... više

1.800.000€ (4 337 €/m²)

  • 415m²

Savski venac, Dedinje, Miće Orlovića, 5.0, 900m2, 6000000EUR

Dedinje (rtv Pink), Beograd

Agencijski ID: 72907, 6a, spratna, pr + i+pk, terasa. Na placu od 6 ari dve kuce sa gradjevinskom dozvolom. Jedna je u grubim radovima gde su... više

6.000.000€ (6 666 €/m²)

  • 900m²

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-PRODAJEMO LUX KUCU NA DEDINJU-D HOME

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Prodajemo luksuznu kucu, koja se sastoji iz 3 nivoa, sa sopstvenom bastom od 83 m2, koja se dobija gratis i velikom krovnom terasom, kojoj se... više

1.457.500€ (4 390 €/m²)

  • 5 soba
  • 332m²
  • Prizemlje

Na prodaju – Luksuzan stan u srcu Dedinja, ekskluzivna lokacija kod Belog dvo

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Predstavljamo vam jedinstvenu priliku – raskošno opremljen stan na prestižnoj lokaciji na Dedinju, smešten u manjoj, modernoj zgradi u blizini... više

950.000€ (5 428 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 175m²
  • Prizemlje/4 spratova

NOVOGRADNJA NA DEDINJU, PETOSOBAN STAN SA DVORISTEM

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Prodajemo odlican, petosoban stan, koji se nalazi na prizemlju ove impozantne luksuzne novogradnje , na Dedinju, kod Pinka! Stan poseduje... više

1.111.079€ (4 688 €/m²)

  • 5 soba
  • 237m²
  • Prizemlje

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-PRODAJEMO LUX KUCU NA DEDINJU-D HOME

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Prodajemo luksuznu kucu, koja se sastoji iz 3 nivoa, sa sopstvenom bastom od 60 m2, koja se dobija gratis i velikom krovnom terasom, kojoj se... više

1.265.000€ (4 454 €/m²)

  • 5 soba
  • 284m²
  • Prizemlje

NOVOGRADNJA NA DEDINJU, TROSOBAN EKSLUZIVAN STAN

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Prodajemo odlican, trosoban stan, koji se nalazi na prvom spratu ove impozantne luksuzne novogradnje , na Dedinju, kod Pinka! Ukoliko zelite... više

587.565€ (4 485 €/m²)

  • 3 soba
  • 131m²
  • 1.sprat

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-PRODAJEMO LUX KUCU NA DEDINJU-D HOME

Dedinje, Savski Venac, Beograd

1.485.000€ (4 393 €/m²)

  • 5 soba
  • 338m²
  • Prizemlje

PRODAJA, KUCA

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Kuca na odlicnoj lokaciji, lepsi deo Dedinja. Oaza zelenila u gradu. Sastoji se iz tri nivoa, moguce je od tavanskog prostora napraviti jos... više

570.000€ (4 071 €/m²)

  • 140m²

Na prodaju luksuzan četvorosoban stan 180m2 sa dvorištem i garažom – Beli

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Na prodaju je luksuzan četvorosoban stan u blizini Belog Dvora, smešten u novoj rezidencijalnoj zgradi visokog kvaliteta. Ova nekretnina pruža... više

900.000€ (5 000 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 180m²
  • Prizemlje/1 spratova

Na prodaju luksuzan stan 220m2 sa dvorištem i garažom – svetao, 6 soba, odl

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Na prodaju je prostran stan od 220m2 sa dvorištem od 250m2 i garažom, smešten u prestižnom delu grada. Ovaj luksuzno opremljen stan pruža komfor... više

950.000€ (4 318 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 220m²
  • Prizemlje/1 spratova