Deč, Okolina, Pećinci
Kuća u Karlovčiću površine oko 90 m2, od toga 51m2 uknjižen, ostatak čeka legalizaciju. Na kući je dograđena jedna velika terasa koja je pokrivena... više
60.000€ (666 €/m²)
Trošarina, Medijana, Niš
Na prodaju porodična kuća na Trošarini. Nalazi se u mirnom i lepom okruženju za porodično stanovanje, u neposrednoj blizini osnovne škole, fakulteta,... više
195.000€ (975 €/m²)
Miloševo, Okolina, Jagodina
Na prodaju kuća u Miloševu, u centru sela, pored magistrale. Nekretnina se nalazi u neposrednoj blizini glavnog saobraćajnog pravca, što joj... više
98.500€ (500 €/m²)
Gornja Varoš, Sombor
KUĆA! Porodična kuća u centru grada na savršenoj lokaciji, Staparski put, 140m2, uknjižena, sa 745m2 placa, od čvrstog materijala, u dobrom... više
123.600€ (882 €/m²)
Doljevac, Doljevac, Niš
Na prodaju kuća 138m2 u centru sela, na placu površine 3380m2. Kuća se satoji od prizemlja i prvog sprata. U prizemlju se nalazi dnevna soba,... više
105.000€ (760 €/m²)
Borča, Palilula, Beograd
Palilula, Borča - Petra Drapšina kuća, 145m2 (lođe 10m2), prizemlje, EG, telefon, interfon, podrum, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt,... više
165.000€ (1 137 €/m²)
Kolut, Okolina, Sombor
KUĆA! Kolut Na placu od 1457m2 prodaje se starija kuća od 173m2, renovirana spolja i iznutra u etno stilu. Novo kupatilo, sredjena kuhinja,... više
47.000€ (271 €/m²)
Lisović, Beograd
U Lisoviću, 30minuta od Beograda i 5 minuta od centa Barajeva. u lepom okruženju kuća sa bazenom. Kuća je potpuno opremljena i sastoji se od... više
169.000€ (1 408 €/m²)
Bukovac, Petrovaradin, Novi Sad
Bukovac - dve porodične kuće koje se nalaze u centru sela sa velikom baštom. U neposrednoj blizini mesne zajednice, osnovne škole, trgovinske... više
143.940€ (719 €/m²)
Lukavica, Sarajevo
Agencijski ID: 110565, 15a, uknjizen. Kuca se nalazi u samom centru Istocnog Sarajeva, ima svoju privatnost i svoj put za ulazak na plac. Ima... više
250.000€ (833 €/m²)
Zemun (gornji Grad), Beograd
Agencijski ID: 105154, spratna, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjizen, podrum. Prodaje se stan u kuci u centru Zemuna, Ugrinovacka... više
238.000€ (2 767 €/m²)
Bubanj, Palilula, Niš
Na prodaju kuća u ulici Starine Novaka br.8 u Nišu u širem centru. Dvospratni objekat u mirnom delu grada ukupne korisne P-100 m2 (uknjižen... više
68.000€ (680 €/m²)