Leštane, Beograd
Agencijski ID: 116260, PR/II, terasa, nov luks, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Stanovi na odlicnoj... više
51.000€ (1 700 €/m²)
Dorćol, Stari Grad, Beograd
Stari grad, Dorćol - Cara Uroša 6.0, 224m2 (dve lođe), PR+1/7, CG, lift, telefon, interfon, parking, garaža, dvorište 45m2 U samom srcu Donjeg... više
765.000€ (3 415 €/m²)
Zemun (novi Grad), Beograd
Agencijski ID: 118023, PR/IV, terasa, parking, stambena zgrada. Stan se prodaje kompletno namesten. Pvc stolarija, parket, klima, etazno grejanje... više
92.000€ (2 243 €/m²)
Hram Sv. Save, Vračar, Beograd
Vračar, Hram Svetog Save - Šumatovačka 3.0, 69m2 (dve lođe 5m2), 1/4, CG, lift, interfon, podrum, parking U ponudi za prodaju izuzetan, trosoban... više
255.000€ (3 695 €/m²)
Crveni Krst, Vračar, Beograd
Stan za prodaju Crveni krst Na Crvenom krstu, u ulici Tome Maksimovića za prodaju stan uknjižene površine 66m2. Stan se sastoji od: na donjem... više
220.000€ (3 333 €/m²)
Lion, Zvezdara, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Lion, Brsjacka, 3.0, 114 m2, 2 terase, VPR od I sprata, TA, bez lifta, ktv, internet, odmah useljiv,... više
370.000€ (3 245 €/m²)
Zvezdarska padina, Zvezdara, Beograd
Zvezdara, Zvezdarska padina - Živka Davidovića 3.0, 65m2 (terasa 7m2), 1/2, TA, telefon, interfon, podrum U ponudi renoviran trosoban stan... više
190.000€ (2 923 €/m²)
Kalenić, Vračar, Beograd
2.0, Kalenić, Maksima Gorkog, 54m2+7m2(T), 1/1, TA, terasa 7m2, lift, podrum, renoviran. U prilici smo da ponudimo renoviran, svetao stan na... više
300.000€ (5 555 €/m²)
Južni bulevar, Vračar, Beograd
Vračar - Južni bulevar 3.0, 90m2 (terasa 6m2), PR/4, CG, lift, garaža Luksuzan, kompletno namešten stan sa privatnim dvorištem i garažnim... više
455.000€ (5 055 €/m²)
Miljakovac, Beograd
Agencijski ID: 105943, I/V, telefon, terasa(2), uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, ostava,... više
199.000€ (2 518 €/m²)
Juzni Bulevar, Vracar, Beograd
Imamo priliku da vam ponudimo jedinstven dvosoban stan u trazenom delu grada. Sve u stanu je zamenjeno, renovirano sa paznjom i predanoscu.... više
200.000€ (4 651 €/m²)
Banovo Brdo, Beograd
Jednoiposoban stan u izgradnji. Struktura stana je dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, hodnik, kupatilo, i terasa. Cena... više
181.685€ (3 865 €/m²)