Za upit Beograd stan direktno od vlasnika pronađeno 1821 oglasa

Čukarica, Žarkovo, Jovana Dučića, 3.0, 50m2, 135000EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 114409, PR/III, klima, telefon, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, pogodan za pp,... više

135.000€ (2 700 €/m²)

  • 3 soba
  • 50m²

Beograd, Savski Venac - CENTAR, Kneza Miloša 3.5, 105m2, krovna terasa 80m2, 6

Kneza Miloša, Beograd

Beograd, Savski Venac - Centar, Kneza Miloša 3.5, 105m2, krovna terasa iznad stana od 80 m2, 6/6, CG (kompletno lux renoviran) Luksuzno renoviran... više

388.400€ (3 699 €/m²)

  • 4 soba
  • 105m²
  • 6/6 spratova

Vojvođanska, dvosoban, novogradnja ID#1623

Ledine, Surčin, Beograd

Savršen starter dom u Surčinu-Ledine. Ukoliko tražite svoj udoban prostor u Surčinu-Ledine,onda je ovaj šarmantni dvosoban stan, koji se nalazi... više

83.000€ (1 976 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 42m²
  • 3/4 spratova

Autokomanda 41kvm (mereno 45kvm) ID#26703

Autokomanda, Voždovac, Beograd

Odličan jenoiposoban stan, potupuno renoviran, nadomak Autokomande. Prodaje se sa stvarima. Prostorije: hodnik, dnevna soba, kuhinja, spavaća... više

99.000€ (2 414 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • Suteren/4 spratova

Stari grad, centar – Balkanska

Centar, Stari Grad, Beograd

Stari grad, centar – Balkanska 3.0, 110m2, 3/5, CG, klime, lift, interfon, podrum U zgradi bivše „Mlinarske zadruge“, u strogom centru Beograda,... više

480.000€ (4 363 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 110m²
  • 3/5 spratova

Voždovac, Dušanovac, Lazara Avramovića, 2.5, 56m2, 168000 EUR

Dušanovac, Beograd

U ponudi je nova, kvalitetna zgrada u izgradi, a završetak radova planiran je za decembar 2026. godine. U izgradnji su korišćeni kvaliteti materija,... više

168.000€ (3 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 56m²
  • 4/5 spratova

PRODAJA, 5.0 STAN U MIRIJEVU, ZVEZDARA

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

U ponudi petosoban stan u porktovlju koji donosi jedinstvenu kombinaciju umetnickog i boemskog sarma, idealnu za ljubitelje nesvakidasnjeg dizajna.... više

215.000€ (2 107 €/m²)

  • 5 soba
  • 102m²
  • 5.sprat

PRODAJA, DVOIPOSOBAN STAN, NASELJE SAVE KOVACEVICA, ZEMUN

Zemun, Zemun, Beograd

U prilici smo da vam ponudimo odlican dvoiposoban stan na jednoj od lepsih lokacija u Zemunu. Zgrada je ususkana u mirnoj ulici punoj zelenila... više

200.000€ (3 448 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 58m²
  • 2.sprat

PRODAJA, GARSONJERA KOD VOZDOVACKE CRKVE

Vozdovac-crkva, Vozdovac, Beograd

Prodaje se funkcionalna garsonjera u samom centru Vozdovca , kod Vozdovacke crkve. Stan se nalazi u odrzavanoj zgradi sa obezbedjenim parkingom... više

85.000€ (4 047 €/m²)

  • Garsonjera
  • 21m²
  • Visoko prizemlje.sprat

NA PRODAJU DVOSOBAN STAN - BW ETERNA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Na prodaju dvosoban stan u najatraktivnijem delu Beograda – Belgrade Waterfront, zgrada BW Eterna. Stan se nalazi na sedmom spratu i sastoji... više

275.000€ (5 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 7.sprat

Vračar, Hram Svetog Save, , 4.0, 153m2, 612000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 94833, II/, lift, terasa, nov luks, u izgradnji, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija... više

612.000€ (4 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 153m²
  • 2.sprat

PRODAJA, BW PARKVIEW, 3.0, PERFEKTAN

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Izuzetan, dvostrano orijentisan stan(jug - zapad), sa divnim i ocaravajucim panoramskim pogledom prema reci i gradskom jezgru. Nekretnina se... više

395.000€ (4 759 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 23.sprat