Za upit Beograd stan direktno od vlasnika pronađeno 1821 oglasa

Stari grad, Skadarlija, Strahinjića Bana, 5.0, 116m2, 310000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 118262, uknjizen, za renoviranje, tavan, deljiv. Na izuzetnoj lokaciji, u pesackoj zoni ulice Strahinjica Bana, tik uz Skadarliju,... više

310.000€ (2 672 €/m²)

  • 5 soba
  • 116m²

Novi Beograd, Blok 34 - Bulevar Zorana Đinđića, 77m2

Blok 34, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 34 - Bulevar Zorana Đinđića 3.0, 77m2 (terasa 8m2), 6/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum U bloku 34, u ponudi je odličan... više

246.000€ (3 194 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 6/6 spratova

Savski venac, Beograd na vodi - Bulevar Vudroa Vilsona 88m2

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

3.0, 88m2(terasa od 16m2), CG, PR/23, garaža, privatno dvorište (bašta) od 53m2, LUX, novo, interfon, internet, ktv Nadomak reke i Sava promenade,... više

594.000€ (6 750 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 88m²
  • Prizemlje/13 spratova

Stan za prodaju Dedinje ID#199472

Dedinje (Beli dvor), Savski Venac, Beograd

Stan za prodaju Dedinje Na Dedinju, u ulici Diane Budisavljević na prodaju etažni stan. Stan se sastoji: - od prizemlja - površine 60m2 gde... više

880.000€ (4 356 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 202m²
  • Prizemlje/3 spratova

PRODAJA, 1.5 STAN U CENTRU-ZMAJ JOVINA

Centar, Stari Grad, Beograd

U Zmaj Jovinoj, jednoj od najlepsih ulica Beograda, na svega nekoliko koraka od Knez Mihajlove, prodajemo ususkan, kompletno adaptiran jednoiposoban... više

159.000€ (4 818 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 33m²
  • Nisko prizemlje.sprat

STANOVI U NOVOGRADNJI - 39.40m2, III sprat – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd

Ledine, Novi Beograd, Beograd

STANOVI U NOVOGRADNJI OD 30m2 DO 57m2 – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Ledine U prilici smo da vam ponudimo stanove u novogradnji u savremeno... više

117.000€ (3 000 €/m²)

  • soba
  • 39m²
  • 3/4 spratova

Vračar, Južni bulevar, Šumatovačka, 3.0, 69m2, 255000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 130150, I/IV, terasa, uknjizen, podrum. Veoma svetao, dvostrano orijentisan, adaptibilan stan. Iz hodnika se ulazi u sve prostorije:... više

255.000€ (3 695 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 1/4 spratova

Stari grad, Centar, Kondina, 2.0, 60m2, 300000 EUR

Centar, Beograd

Prodaje se potpuno renoviran, dvosoban stan na drugom spratu, u dobro održavanoj stambenoj zgradi, u mirnom delu, između Kosovske i ul. Majke... više

300.000€ (5 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 2/7 spratova

PRODAJE SE PROSTRAN STAN U OBRENOVCU – 65m² + TERASA 61m² - 190 000 €

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

U ponudi je izuzetno prostran i svetao stan od 126m², smešten u prizemlju stambene zgrade na odličnoj lokaciji — svega 1 km od centra Obrenovca!... više

190.000€ (1 507 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 126m²
  • Prizemlje/4 spratova

Palilula, Botanička bašta - Bulevar despota Stefana 87m2

Botanička bašta, Palilula, Beograd

3.0, 87m2 (dve lođe ukupne površine 9m2), 12/13, CG, četiri lifta, klima, interfon, internet, KATV, video nadzor, ostava Bulevar despota Stefana,... više

275.000€ (3 160 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 87m²
  • 12/13 spratova

Novi Beograd, Blok 60 - Tošin bunar, 84m2 - NEW MINEL

Blok 60, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 60 - Tošin bunar - NEW MINEL 4.0, 84m2, 12/22, CG, lift, klima, telefon, interfon, video nadzor, garaža Četvorosoban luksuzan... više

302.940€ (3 606 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 84m²
  • 12/22 spratova

Dedinje, Kronštatska ID#1484

Dedinje (Rtv Pink), Savski Venac, Beograd

Na prestižnoj lokaciji, okružen parkovskim zelenilom, nalazi se ovaj komforan trosoban stan na drugom spratu, sa parking prostorom ispred zgrade.... više

359.000€ (4 174 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 86m²
  • 2/3 spratova